Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Līdzsvara disks Eco Wellness Balance Cushion

18,90€
Ražotāja kods: QB-014
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
Pieejamais daudzums:
3 gab.

Eco Wellness Balance Cushion

18,90€ Eco Wellness Balance Cushion
    ST79204
Atbloķējiet savu tenisa potenciālu ar Eco Wellness līdzsvara spilvenu Uzlabojiet savu tenisa...vairāk

Atbloķējiet savu tenisa potenciālu ar Eco Wellness līdzsvara spilvenu

Uzlabojiet savu tenisa spēli un vispārējo fizisko sagatavotību ar mūsu inovatīvo treniņu rīku - Eco Wellness līdzsvara spilvenu. Šis disks ir īpaši izstrādāts, lai stiprinātu muskuļus, kas ir svarīgi optimālai stāju un līdzsvaram, un kļūst par neatņemamu treniņu rutīnas sastāvdaļu.

Mērķtiecīgs dizains

Šis līdzsvara spilvens ir ideāls lietderības un daudzpusības apvienojums. Jūs varat to izmantot daudzos vingrinājumos, uzlabojot koordināciju un kustību precizitāti. Tā kompaktais izmērs padara to pārnēsājamu, ļaujot jums trenēties, kur vien vēlaties: laukumā, sporta zālē vai mājoklī.

Papildus fiziskajai sagatavotībai

Lai paaugstinātu savu sniegumu tenisā, ir svarīgi ne tikai fiziskie spēki, bet arī stāja. Eco Wellness līdzsvara spilvens kalpo arī kā sēdekļa spilvens, veicinot pareizas stājas saglabāšanu sēdus stāvoklī. Regulāra lietošana var ievērojami uzlabot jūsu stāju un līdz ar to arī sniegumu kortā.

Produkta numurs: ST79204
Galvenā krāsa: pelēks
Ražotāja kods: QB-014
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.