Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Saņem bumbiņu iepakojumu BEZ MAKSAS

I. Akcijas organizatori un ilgums

1.     Akcijas Organizators ir
"Strefa Tenisa Sp. z o.o." S.K. ar biroju Varšavā (02-389), adrese al. Bohaterów Września 12

2.     Akcija ir spēkā no 2024. gada 24. jūnija līdz 31. jūlijam (plkst. 23:59) vai līdz brīdim, kamēr Akcijai paredzētās bumbiņas ir pieejamas.

II. Dalības noteikumi

1.     Akcijas Dalībnieks var būt pilngadīga fiziska persona ar pilnu rīcībspēju un rezidenci Latvijas Republikas teritorijā (turpmāk tekstā "Dalībnieks").

2.     Dalības Akcijā nosacījums ir jebkuru Wilson zīmola apavu iegāde interneta veikalā www.Tennis-zone.lv akcijas norises laikā.

3.    Lai saņemtu bezmaksas Wilson bumbiņu iepakojumu (Akcijas Preces: US Open vai RG AC, vai Tour Premier) ir jāpievieno Akcijas Preci iepirkuma grozam pasūtījuma noformēšanas brīdī.

4.     Pievienojot Akcijas Preci grozam saskaņā ar Instrukcijām, Dalībnieks izsaka piekrišanu dalībai Akcijā un apliecina, ka ir iepazinies ar Akcijas Reglamentu un piekrīt to nosacījumiem.

 

III. Atrunas

1.     Akcijas Preces nepievienošana grozam iepirkšanās posmā nozīmē nevēlēšanos piedalīties Akcijā.

2.     Iegādāto preču pilnīgas vai daļējas atgriešanas gadījumā ir jāatgriež arī saņemto Akcijas Preci.

 IV. Nobeiguma noteikumi

1.     Akcijas Noteikumi pieejami interneta lapā www.Tennis-zone.lv

2.     Visi jautājumi un komentāri var tikt sūtīti uz adresi: [email protected]

3.     Šajos Noteikumos nenoregulēto jautājumu gadījumā tiek piemērojami attiecīgie Civilkodeksa un saistīto aktu noteikumi. Visai informācijai par Akciju reklāmas materiālos ir tikai informatīvs nolūks un saistoši ir tikai šo noteikumu nosacījumi.

4.     Organizatori var jebkurā laikā mainīt šī Reglamenta nosacījumus, kas stājas spēkā ar brīdi, kad izmaiņas tiek publicētas vietnē www.Tennis-zone.lv. Izmaiņas Reglamentā nedrīkst pārkāpt Dalībnieku iegūtās tiesības.

5.     Tiesa, kuras kompetencē ir izšķirt visus ar Konkursu saistītos strīdus, ir Tiesa, kuras jurisdikcijā ir Strefa Tenisa Sp. z o. o. S.K biroja atrašanās vieta.

 

 

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.