Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Maksāšanas veidi

Mēs piedāvājam vairākus drošus norēķinu veidus, jums tikai jāizvēlas sev ērtākais.

Internetbanka (Bank Link)

Izmantojot šo norēķinu veidu, izvēlēsieties vēlamo banku un tiksiet novirzīti uz šīs bankas internetbanku. Jums tikai jāpieslēdzas un jāapstiprina automātiski izveidotais pasūtījuma maksājuma uzdevums.

Jūsu pasūtījuma izpilde tiks uzsākta nekavējoties, jo maksājuma apstiprinājumu mēs saņemam dažu minūšu laikā.

 

Ar bankas pārskaitījumu

Par precēm varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu. Pārskaitījumu varat veikt, izmantojot savu internetbanku vai apmeklējot bankas filiāli. Pārskaitījuma veikšanai nepieciešamos datus sniedzam pēc pasūtījuma apstiprināšanas, kā arī papildus nosūtām uz e-pastu kopā ar pasūtījuma apstiprinājumu.

Maksājums no Lietuvā esošām bankām mūsu kontā tiek ieskaitīts 1–2 darba dienu laikā, savukārt maksājuma saņemšana no ārvalstu bankām var aizņemt 2–5 darba dienas.

Paysera

Ātrs, drošs un vienkāršs maksāšanas veids Paysera pakalpojumu lietotājiem. Izvēloties maksāt ar Paysera starpniecību, jūs automātiski tiksiet novirzīti uz šo sistēmu.

Apstiprinot maksājumu, tiks veikts pārskaitījums, savukārt mēs sagatavosim sūtījumu uzreiz pēc apstiprinājuma saņemšanas.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.