Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Dāvanu karte noteikumi

KUPONA LIETOŠANAS NOTEIKUMI UN NOSACĪJUMI

spēkā no 22.04.2022

I. Definīcijas

1. Organizātors/Pārdevējs - Strefa Tenisa Sp. z o.o. S.K. ar juridisko adresi Varšavā 12 Bohaterów Września Avēnija, 02-389 Warsaw, ierakstīta Valsts tiesu reģistra uzņēmēju reģistrā ar numuru KRS 0000545256; reģistrācijas tiesa, kurā glabājas uzņēmuma dokumentācija: Varšavas galvaspilsētas rajona tiesa Varšavā, Valsts tiesu reģistra 12. komercnodaļa; NIP: 7010469498; REGON: 360859723;

2. Interneta veikals - interneta veikals www.tennis-zone.lv piedāvā pārdošanai tenisa preces un pakalpojumus. Interneta veikals pieder izdevējam.

3. Tennis Zone kupons, turpmāk tekstā Kupons - atlaižu kods drukātas kartes veidā, ko Organizātors izsniedz uzrādītājam, kas dod tiesības Turētājam uz tā pamata iegādāties Preces, kas tiek piedāvātas interneta veikalā: tennis-zone.lv; Organizātors var individualizēt katru no izsniegtajiem kuponiem, piešķirot tiem individuālu identifikācijas numuru.

4. Pircējs - persona, kas iegādājas Kuponu no Organizātora apmaiņā pret naudas pārskaitīšanu Organizātoram, kā arī persona, kura no Organizātora saņem Kuponu, ko finansē Organizātora patvaļīgi noteiktā summa, kas norādīta savās reklāmas un mārketinga kampaņās.

5. Turētājs - persona, kas izmanto Kuponu, pērkot Preci Interneta veikalā www.tennis-zone.lv;

6. Preces - apģērbi, apavi, sporta inventārs, aksesuāri un pakalpojumi, kas tiek piedāvāti pārdošanai interneta veikalā www.tennis-zone.lv. Kuponi un dāvanu kartes nav uzskatāmas par precēm.

 

II. Vispārīgie nosacījumi

1. Šie Lietošanas noteikumi un nosacījumi nosaka vispārīgos nosacījumus, kuri jāievēro, lai Turētājs varētu izmantot kuponu.

2. Noteikumi attiecas uz Precēm, kas iegādātas Interneta veikalā, kurš darbojas zem domēna www.tennis-zone.lv. Iepriekš minētajā veikalā iegādāto Preču atgriešanas noteikumi ir noteikti: Interneta veikala noteikumos un attiecīgos tiesību aktos.

3. Apmaiņā pret Pircēja naudas līdzekļu samaksu, kas vienāds ar Kupona sākotnējo nominālvērtību, Organizātors apņemas izsniegt Kuponu Pircējam un pieņemt to preču iegādei Interneta veikalā www.tennis-zone. lv. Kupona nodošana Pircējam var tikt veikta tikai ar Pārdevēja piedāvātajiem piegādes veidiem. Kuponu nevar izsniegt apmaiņā pret līdzekļiem citā kuponā. Kuponu nevar izpirkt skaidrā naudā, kas ir mazāka par tā nominālvērtību, kā arī Kuponam netiek piemērotas nekādas akcijas, atlaides, izpārdošanas vai citi cenu samazinājumi. Kupons var tikt izsniegts pret šādiem Pircēja veiktajiem maksājumiem: skaidra nauda, maksājumu karte, kredītkarte vai cits ātrais maksājums internetā.

4. Preces, kas iegādātas, izmantojot kuponu, tiek atgrieztas saskaņā ar vispārīgajiem noteikumiem.

5. Atmaksa par precēm, kas iegādātas ar kuponu, tiek veikta uz klienta norādīto bankas kontu ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc preču atgriešanas.

6, Apmaiņā pret skaidru naudu saņemtā Kupona sākotnējā nominālvērtība var būt pēc Pircēja izvēles. (10, 20, 30, 40, 50, 75, 100, 200 EUR)

7. Kuponu var izmantot tikai interneta veikalā www.tennis-zone.lv

8. Kupons netiek pilnīgi vai daļēji apmainīts pret skaidru naudu un netiek atgriezts Organizātoram. Augstāk minētais ir spēkā arī tad, ja kupons netiek izpirkts tā derīguma termiņa laikā.

9. Kuponu nevar atcelt vai bloķēt.

10. Tā kā Kuponi tiek pieņemti tos uzrādot, tad arī Kupona izpirkšana tiks uzskatīta par derīgu darījumu, pat ja tā īpašnieks neatļautā veidā iegūst Kuponu savā īpašumā.

11. Organizātors nav atbildīgs par Kupona nozaudēšanu, bojājumiem vai iznīcināšanu pēc tam, kad Pircējs to ir iegādājies, vai par tā neatļautu izmantošanu no trešo personu puses.

 

III. Kupona lietošanas noteikumi

1. Organizātors pieņem realizācijai interneta veikalā www.tennis-zone.lv tikai tos kuponus, kas ir uzrādīti realizācijai līdz to derīguma termiņa beigām.

2. Turētājs izpērk Kuponu, samaksājot par Precēm, izmantojot Kupona kodam piešķirtos līdzekļus.

3. Apmaksas laikā tiešsaistes veikalā var izmantot tikai vienu kuponu.

4. Gadījumā, ja iegādāto Preču vērtība ir lielāka par Kupona pašreizējo nominālvērtību, Turētājs maksā starpību skaidrā naudā, ar maksājumu karti vai kredītkarti.

5. Kuponu var izmantot tikai vienu reizi, un tam piešķirtos līdzekļus nav iespējams izmantot vairāk kā vienu reizi.

6. Organizātoram ir tiesības atteikties no Kupona izpirkšanas, ja:

a. beidzies kupona derīguma termiņš;

b. kupons ir bojāts tādā mērā, kas neļauj tajā ierakstītos datus nolasīt un pareizi ievadīt sistēmā;

c. tehniski nav iespējams apstrādāt Kuponu (īpaši, ja nav iespējams pieslēgties izsniedzēja IT sistēmai), ar nosacījumu, ka c) apakšpunktā minētajā gadījumā Organizātors apstrādā Kuponu tūlīt pēc šajā punktā norādīto traucējumu novēršanas, un par norādīto traucējumu vērtības.

 

IV. Kupona veids, aktivizēšana un iekasēšana

1. Kuponi ir paredzēti tikai ar uzrādītāja kartēm.

2. Kupons tiek aktivizēts, kad Pārdevējs izsniedz Pircējam Kuponu un Pircējs ir samaksājis Pārdevēja noteikto naudas summu.

3. Kupons ir derīgs un aktīvs 12 (divpadsmit) mēnešus no dienas, kad Pārdevējs to izsniedz Pircējam.

 

V. Izlīgums un sūdzības par Kuponu

1. Izsniedzot Kuponu, Pircējs no Pārdevēja saņem nefiskālu dokumentu, kas apliecina pirkumu un pērkamā Kupona nominālvērtību.

2. Jebkādas sūdzības, kas saistītas ar Kupona izmantošanu Pārdevēja Veikalā, Pircējs izskata nekavējoties, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Turētājs ir iesniedzis sūdzību rakstveidā.

3. Sūdzības var iesniegt uz e-pasta adresi [email protected].

4. Sūdzības par iegādātajām Precēm var iesniegt saskaņā ar vispārīgiem noteikumiem un nosacījumiem.

 

VI. Nobeiguma noteikumi.

Noteikumi ir spēkā no 28.07.2022 līdz turpmākam paziņojumam.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.