• BLACK FRIDAY
  • PAGARINĀM LAIKU LĪDZ PIRMDIENAI
Piedāvājums ir spēkā vēl:
Piedāvājums ir spēkā vēl:

Atgriešana un garantija

Preču atgriešana līdz 60 dienām.

Mēs pagarinām atgriešanas termiņu līdz 60 dienām.
Neuztraucieties par Ziemassvētku dāvanām un to, ka nesaņemat pareizo izmēru.
Tagad jums ir līdz 60 dienām, lai atgrieztu pasūtījumu, nenorādot iemeslu, un saņemtu kompensāciju par pirkumu.
Iegādājieties tenisa dāvanas tenisa zonā.

Derīgs pasūtījumiem, kas veikti no 02.11.2022. līdz 31.12.2022.


I. Atgriešana

Pircējam ir tiesības atgriezt preci, nenorādot iemeslu, ja tiek iesniegsts rakstisks iesniegums pa e-pastu trīsdesmit dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

1. Pircējam ir tiesības izbeigt darījumu 30 dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Piegādes diena tiek noteikta saskaņā ar atzīmēm kravas pavadzīmē.

2. Darījumu var izbeigt tikai tādā gadījumā, ja atgrieztā prece nav lietota, nav zaudējusi savu sākotnējo izskatu (etiķetes nav bojātas, aizsargplēves nav noplēstas u. c.), prece ir tādā pašā komplektācijā un oriģinālajā iepakojumā, kādā pircējs to saņēma.

3. Tiek atmaksāta tikai preču vērtības summa. Piegādes izdevumi netiek atmaksāti. Atgriešanas izdevumus sedz pircējs.

4. Preču atgriešanas izdevumus sedz pircējs. Atgriežot preces, sūtījumam jāpievieno pirkuma rēķins (vai tā kopija) un atgriešanas pieteikums.

5. Sūtījumi, kas tiek sūtīti uz pārdevēja rēķina, netiks pieņemti.

6. Nauda tiek atmaksāta ne vēlāk kā 14 dienu laikā no atgrieztās preces saņemšanas dienas.

7. Sūtījumus, kuri atbilst ATGRIEŠANAS noteikumiem, lūdzam nosūtīt uz adresi:

Tennis Zone
Graniczna 11
05-090 Sekocin Nowy, Poland
Telefons: +48 22 823 37 48

 


II. Garantija

1. Katrai mūsu veikalā pirktai precei tiek piešķirta garantija saskaņā ar nosacījumiem, ko nodrošina konkrētais ražotājs.
- Pārdevējs tiek atbrīvots no jebkādas atbildības tajos gadījumos, kad zaudējumi rodas saistībā ar to, ka pircējs nepienācīgi veic preču lietošanas instrukcijā norādītās darbības, kuras saskaņā ar instrukciju pircējs veic patstāvīgi un uz sava rēķina.
- Garantija attiecas uz preču defektiem, ko izraisījusi pareiza lietošana, vai ražošanas defektiem. Pārdevējs neatbild par ekspluatācijas materiālu vai papildaprīkojuma kvalitāti.

2. Garantijas pieteikumam vajadzētu būt skaidri aizpildītam un kopā ar precēm nosūtītam uz veikala adresi norādot: vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pasts, tālrunis) un pilnīgu preces, kurai tiek pieteikta garantija, trūkuma aprakstu. Kopā ar produktu, kuram tiek pieteikta garantija, ir jānosūta pirkuma apliecinājums. Produkts, kuram tiek pieteikta reklamācija, ir jābūt bez netīrumiem. Preces tiek nosūtītas atpakaļ pārdevējam uz adresi:

Tennis Zone
Graniczna 11
05-090 Sekocin Nowy, Poland
Telefons: +48 22 823 37 48

Informējam, ka precēm, kas tiek atgrieztas saskaņā ar garantiju, ir jāatbilst higiēnas pamatprasībām. Klientam produkts, kuram tiek pieteikta garantija, ir jāatgriež tīrs un higiēniski nekaitīgs, proti, bez nepatīkamām smakām.

3. Atzītu sūdzību gadījumā garantējam naudas atmaksu ar bankas pārskaitījumu uz pircēja norādīto kontu.
- Atgriešanas izdevumus līdz pārdevēja atrašanās vietai sedz pircējs. Ja garantija tiks atzīta, atgriešans izdevumi tiks atmaksāti pircējam, tomēr šī summa nevar būt lielāka par preces piegādes cenu pircējam. Preces ar lielu vērtību iesakām sūtīt ar kurjerdienesta starpniecību.

 

III. Veidlapas

ATGRIEŠANAS VEIDLAPA

GARANTIJAS PIETEIKUMA VEIDLAPA

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.