Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Pretestības gumijas SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy

23,90€
Ražotāja kods: 0359
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
1 gab.

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy

23,90€ SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy
    ST73421
SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy: Jūsu treniņu partneris Trenējieties gudrāk un smagāk ar SKLZ...vairāk

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy: Jūsu treniņu partneris

Trenējieties gudrāk un smagāk ar SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy. Šis uzlabotais treniņu rīks ir izstrādāts, lai stiprinātu ķermeņa augšējās un apakšējās ķermeņa daļas muskuļus, uzlabojot jūsu sniegumu tenisā. Pateicoties unikālajam izturības un elastības kombinācijai, šī mini lenta ne tikai stiprina jūsu spēku, bet arī uzlabo jūsu mobilitāti, padarot to par neatņemamu tenisa režīma sastāvdaļu.

Stiprina un mobilizē

SKLZ Pro Knit Mini Band Heavy ir izaicinājums, kas ļauj optimālāk aktivizēt muskuļus, nodrošinot, ka jūs maksimāli izmantosiet katru treniņu. Tā atbalsta jūsu spēka treniņus, pievēršoties gan ķermeņa augšējām, gan apakšējām ķermeņa daļām. Kustības vai vingrinājumi ar šo lenti veicina muskuļu stabilitāti, kas nepieciešama spēcīgiem tenisa sitieniem un ātriem, atsaucīgiem triecieniem kortā.

Izcila kvalitāte

Šī mini grupa ir izgatavota no elastīga materiāla, kas iztur pat vissmagākos treniņus. Lai gan materiāls ir izturīgs, tas nekairina ādu. Tādējādi jūs varat koncentrēties tikai uz savu fizisko progresu, nejūtot diskomfortu.

Produkta numurs: ST73421
Galvenā krāsa: melns
Ražotāja kods: 0359
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.