Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Drošība

Nodrošinām, ka iepirkšanās tenisa veikalā „Tennis-Zone” ir pilnīgi droša.

Pirmkārt, esam lielākais un atpazīstamākais tenisa veikals Polijā, kas darbojas kopš 2006. gada.

Otrkārt, mēs sadarbojamies ar pasaules lielākajiem tenisa un sporta preču piegādātājiem, pateicoties kuriem savā veikalā varam piedāvāt vislielāko šo izstrādājumu klāstu. Mēs sadarbojamies ne tikai ar tenisa zīmoliem: Wilson, Head, Babolat, Yonex, Pacific, Dunlop, Tecnifibre, Prince, bet arī citu sporta preču ražotājiem: Nike, Under Armour, Adidas, Asics, Lotto, New Balance, Fila, Mizuno, Hydrogen, Joma un daudziem citiem. Mūsu veikalos vienmēr atradīsiet preces, kas ļaus jums attīstīt savu aizraušanos ar tenisu.

Treškārt, mūsu pakalpojumus izmanto gan amatieri, gan profesionāļi. Ne tikai Polijā slavenākie tenisisti, bet arī profesionāli tenisa spēlētāji no visas pasaules mums ir uzticējušies, iegādājoties profesionālu tenisa inventāru tieši pie mums. Viņi ir izvēlējušies mūs, jo mēs esam savas jomas profesionāļi. Mūsu komandā ir tenisa treneri un instruktori, profesionāli tenisa aprīkojuma tehniķi, tenisa inventāra izvēles konsultanti un daudzi citi cilvēki, kuriem teniss ir ne tikai profesija, bet arī aizraušanās.

Ceturtkārt, veikalā izmantojam SSL (Secure Socket Layer) protokolu, kas pašlaik ir drošākais pārsūtīto datu aizsardzības mehānisms. Šādu aizsardzību veido datu kodēšana pirms to nosūtīšanas no pārlūkprogrammas un atšifrēšana, droši piekļūstot mūsu serverim. SSL šifrē, autentificē un nodrošina informācijas integritāti. Pieslēdzoties drošai vietnei, pamanīsiet, ka http adrese tiek mainīta uz https.

Piektkārt, elektroniskos maksājumus veic viens no drošākajiem maksājumu uzņēmumiem Polijā un Latvija: Paysera. PCI/DSS standarts ietver divpadsmit pamatjautājumus, sākot ar drošības pārvaldību un beidzot ar uzvedības kodeksiem, procedūrām, tīkla arhitektūru, programmatūras izstrādi un citiem drošības pasākumiem. Sertifikāts garantē, ka Paysera atbilst Maksājumu karšu industrijas (PCI) datu drošības standartam (DSS), ko kopā ir izstrādājuši „VISA” un „MasterCard”.

Kā redzat, pasūtījumu iesniegšana veikalā www.tennis-zone.lv ir pilnīgi droša. Esam profesionāls uzņēmums ar ilggadējām tradīcijām, izmantojam maksimālas drošības metodes, lai jūs, iepērkoties mūsu veikalā, justos absolūti droši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.