Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Pretestības gumijas Power Band Movo Hard

21,40€
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Power Band Movo Hard

21,40€ Power Band Movo Hard
    ST65797
Atklājiet Power Band Movo Hard pelēkā krāsā: jūsu jaunā treniņu pamatierīce Uzlabojiet savu...vairāk

Atklājiet Power Band Movo Hard pelēkā krāsā: jūsu jaunā treniņu pamatierīce

Uzlabojiet savu tenisa treniņu pieredzi ar Power Band Movo Hard, kas ir izcils rīks, kas paredzēts spēka, elastības un stabilitātes palielināšanai. Ar šo inovatīvo, visaptverošo treniņu rīku jūs katru reizi varēsiet kortā parādīt savu labāko spēli.

Optimizējiet savu sportisko sniegumu

Movo Power Band Hard nav tikai vēl viens fitnesa piederums; tas ir būtisks instruments dinamiskai iesildīšanai, rehabilitācijai un aktivizējošiem vingrinājumiem. Šīs lentas daudzpusība ļauj mērķēt uz visām muskuļu grupām, kas ir būtisks aspekts gan tenisistiem, gan sportiskiem cilvēkiem.

Nostipriniet visu ķermeni un kodolu

Tenisa spēlē nepietiek tikai ar fizisku sagatavotību, bet arī pamatspēles spēks var būt noteicošais starp uzvaru un zaudējumu. Izmantojot Power Band Movo Hard, jūs varat bez piepūles iekļaut savā ikdienā efektīvus pamattreniņus. Šī lenta ļauj uzlabot jebkuru vingrinājumu, sākot no treniņiem ar ķermeņa svaru līdz HIIT un pat jogai.

Ideāls risinājums ikvienam

Neatkarīgi no tā, vai esat profesionāls sportists vai cilvēks, kas dzīvo mazkustīgu dzīvesveidu, Power Band Movo Hard būs piemērots jūsu vajadzībām. Tā ir ne tikai efektīva tenisa spēlētājiem, bet arī ideāli piemērota cilvēkiem, kas vēlas nodarboties ar veselīgāku dzīvesveidu. Iekļaujiet to savā treniņu rutīnā un sajūtiet atšķirību.

Teniss kļūst labāks ar Power Band Movo Hard

Neapmierinieties ar "pietiekami labi". Iegādājieties rīku, kas atbilst jūsu centieniem sasniegt izcilību. Izmēģiniet Power Band Movo Hard - rīku, kas paredzēts, lai paceltu jūsu tenisa spēli un vispārējo sportisko sniegumu jaunā līmenī.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.