Atpakaļatdošana un reklamācijas

I. Atpakaļatdošana

Pircējam ir tiesības atdot atpakaļ preci, nenorādot iemeslu, ja iesniegs attiecīgu rakstisku iesniegumu trīsdesmit dienu laikā no preces saņemšanas dienas.

1. Pircējam ir tiesības izbeigt darījumu 30 dienu laikā no preces saņemšanas dienas. Piegādes diena tiek noteikta saskaņā ar atzīmēm kravas pavadzīmē.

2. Darījumu var izbeigt tikai tādā gadījumā, ja atpakaļatdodamā prece nav lietota, nav zaudējusi savu sākotnējo izskatu (etiķetes nav bojātas, aizsargplēves nav noplēstas u. c.), prece ir tādā pašā komplektācijā un oriģinālajā iepakojumā, kādā pircējs to saņēma.

3. Tiek atmaksāta tikai preču vērtības summa. Piegādes izdevumi netiek atmaksāti. Atpakaļatdošanas izdevumus sedz pircējs.

4. Preču atpakaļatdošanas izdevumus sedz pircējs. Atdodot atpakaļ preci, jāiesniedz pirkuma rēķins (vai tā kopija) un atpakaļatdošanas pieteikums.

5. Sūtījumi, kas tiek sūtīti uz pārdevēja rēķina, netiks pieņemti.

6. Nauda tiek atmaksāta ne vēlāk kā 14 dienu laikā no atpakaļatdodamās preces saņemšanas dienas.

7. Sūtījumus, kas atzīmēti kā ATPAKAĻATDOŠANA, lūdzam nosūtīt uz adresi:

Tennis Zone
Terbatas iela 9/11-2
Riga, Latvia, LV-1011
tālr. +371 28 32 19 19

 

II. Reklamācijas

1. Katrai mūsu veikalā pirktai precei tiek piešķirta garantija saskaņā ar nosacījumiem, ko nodrošina konkrētais ražotājs.
- Pārdevējs tiek atbrīvots no jebkādas atbildības tajos gadījumos, kad zaudējumi rodas saistībā ar to, ka pircējs nepienācīgi veic preču lietošanas instrukcijā norādītās darbības, kuras saskaņā ar instrukciju pircējs veic patstāvīgi un uz sava rēķina.
- Garantija attiecas uz preču defektiem, ko izraisījusi pareiza lietošana, vai ražošanas defektiem. Pārdevējs neatbild par ekspluatācijas materiālu vai papildaprīkojuma kvalitāti.

2. Reklamācijas pieteikumam vajadzētu būt skaidri aizpildītam un nosūtītam uz veikala adresi (kopā ar precēm) norādot: vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju (e-pasts, tālrunis) un pilnīgu preces, kurai tiek pieteikta reklamācija, trūkuma aprakstu. Kopā ar produktu, kuram tiek pieteikta reklamācija, ir jānosūta pirkuma apliecinājums. Produkts, kuram tiek pieteikta reklamācija, ir jābūt bez netīrumiem. Preces tiek nosūtītas atpakaļ pārdevējam uz adresi:

Tennis Zone
Terbatas iela 9/11-2
Riga, Latvia, LV-1011
tālr. +371 28 32 19 19

Informējam, ka precēm, kas tiek atdotas atpakaļ saskaņā ar reklamāciju, ir jāatbilst higiēnas pamatprasībām. Klientam produkts, kuram tiek pieteikta reklamācija, ir jāiesniedz tīrs un higiēniski nekaitīgs, proti, bez nepatīkamām smakām.

3. Atzītu sūdzību gadījumā garantējam naudas atmaksu ar bankas pārskaitījumu uz pircēja norādīto kontu.
- Atpakaļatdošanas izdevumus līdz pārdevēja atrašanās vietai sedz pircējs. Ja reklamācija tiks atzīta, sūtīšanas izdevumi tiks atmaksāti pircējam, tomēr šī summa nevar būt lielāka par preces piegādes cenu pircējam. Vērtīgas preces iesakām sūtīt ar kurjerdienesta starpniecību.

 

III. Pieteikumi

ATPAKAĻATDOŠANAS PIETEIKUMS

REKLAMĀCIJAS PIETEIKUMA NORĀDE

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.