Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu Pro's Pro Basic Grip B 100 black 1P

Pēdējā cena: 4,40€
Šis produkts pašlaik nav pieejams. Iespējams Jums patiks šie produkti:
Pēdējā cena: 4,40€
Gripa biezums (mm): 1,75
Perforācija:
Ražotāja kods: G218
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Produkts nav pieejams
Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 3,90€
Šis produkts pašlaik nav pieejams. Iespējams Jums patiks šie produkti:
TAVA IZVĒLE
Tenisa pamatgripu Pro's Pro B 1 1P

Tenisa pamatgripu
Pro's Pro B 1 1P

 
5,90€
 
Tenisa pamatgripu Pro's Pro B 2 1P

Tenisa pamatgripu
Pro's Pro B 2 1P

 
5,90€
 
4,40€ Pro's Pro Basic Grip B 100 black 1P
    ST16083
Pro's Pro Basic Grip B 100 Black 1P Iepazīstinām ar Pro's Pro Basic Grip B 100, kurā...vairāk

Pro's Pro Basic Grip B 100 Black 1P

Iepazīstinām ar Pro's Pro Basic Grip B 100, kurā apvienojas veiktspēja un uzticamība elegantā melnā tonī. Šīs sintētiskās gripa lentes, kas ir precīzi izstrādāta izcilībai, mērķis ir no jauna definēt jūsu spēli, uzlabojot kontroli, saķeri un vibrāciju absorbciju. Pārveidojiet savu spēlēšanas pieredzi un nekad vairs nezaudējiet savu uzvaru.

Lieliska mitruma absorbcija

Šī gripa lente ar rūpīgi izstrādātu mikroperforētu rakstu sola optimālu mitruma absorbciju. Neatkarīgi no tā, vai tā ir svelmaina vasaras diena vai augstas likmes, sviedrains finālsets, Pro's Pro Basic Grip B 100 nodrošina stabilu un drošu satvērienu, saglabājot kontroli pār katru sitienu.

Pašlīmējoša, kas nodrošina perfektu pieguļšanu

Atvadieties no izplūstošajām un slikti piegulošajām saķeres lentēm. Pateicoties pašlīmējošajai lentei, Pro's Pro Basic Grip B 100 perfekti pielīp pie jūsu raketes roktura, nodrošinot stingru un ērtu satvērienu visas spēles laikā.

Produkta numurs: ST16083
Gripu skaits: 1
Materiāls: sintētisks
Ražotāja kods: G218
Galvenā krāsa: melns
Gripa biezums (mm): 1,75
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.