Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu Pro's Pro B 1 1P

5,90€
Gripa biezums (mm): 1,80
Perforācija:
Ražotāja kods: G078
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Pro's Pro B 1 1P

Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 5,40€
5,90€ Pro's Pro B 1 1P
    ST16078
Uzlabojiet savu satvērienu ar Pro's Pro B 1 1P Iepazīstinām ar Pro's Pro B 1 1P - neticami...vairāk

Uzlabojiet savu satvērienu ar Pro's Pro B 1 1P

Iepazīstinām ar Pro's Pro B 1 1P - neticami ērtu bāzes rokturi, kas izstrādāts, lai maksimāli uzlabotu jūsu sniegumu katrā spēlē. Tās melnā estētika piešķir eleganci jūsu aprīkojumam, savukārt augstākās kvalitātes sintētiskais materiāls nodrošina izturību un ilgmūžību.

Ievērojams komforts

Pro's Pro B 1 1P ir veidots, ņemot vērā lietotāja komfortu kā prioritāti. Tās unikālajā dizainā ir īpašs izvirzījums, kas ievērojami uzlabo roktura drošību, ļaujot veikt precīzākas un kontrolētākas kustības katrā šāvienā. Neatkarīgi no tā, vai esat amatieris vai pieredzējis spēlētājs, jūs izbaudīsiet šī ērtā dizaina priekšrocības.

Ļoti labi uzsūcošs

Nekad vairs neļaujiet, lai sviedrainas rokas traucē jūsu sniegumam. Pro's Pro B 1 1P gripam ir īpaša perforācija, kas nodrošina tūlītēju mitruma novadīšanu. Šis stratēģiskais dizains nodrošina sausu un stingru satvērienu visu intensīvo spēles sesiju laikā.

Produkta numurs: ST16078
Gripu skaits: 1
Materiāls: sintētisks
Ražotāja kods: G078
Galvenā krāsa: melns
Gripa biezums (mm): 1,80
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.