Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu Pro's Pro B 2 1P

5,90€
Gripa biezums (mm): 1,80
Perforācija:
Ražotāja kods: G079
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Pro's Pro B 2 1P

Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 5,40€
5,90€ Pro's Pro B 2 1P
    ST16079
Pro's Pro B 2 1P - uzlabojiet savu spēli Iepazīstinām ar Pro's Pro pirmās klases tenisa lentu...vairāk

Pro's Pro B 2 1P - uzlabojiet savu spēli

Iepazīstinām ar Pro's Pro pirmās klases tenisa lentu - B 2 1P. Nevainojami izstrādāts, ņemot vērā spēlētāja vajadzības, šis augstas kvalitātes produkts ne tikai nodrošina nevainojamu sniegumu, bet arī izcilu komfortu, īpaši spēlētājiem ar jutīgām rokām. Bez raizēm ienirstiet savās spēlēs un izbaudiet izcilu tenisa pieredzi, kas pārspēj jūsu cerības.

Augstākās kvalitātes materiāls

Izgatavota no augstas kvalitātes sintētiskiem materiāliem, šī tenisa gripa lente garantē ilgmūžīgu izturību, ļaujot pilnībā izmantot tās fantastiskās īpašības visā tās kalpošanas laikā. Neskatoties uz tās izcilo mīkstumu un plīša sajūtu, Pro's Pro B 2 1P nepadara kompromisus elastības un izturības ziņā, apliecinot sevi kā izturīgu un daudzpusīgu spēles biedru.

Eleganta dizaina detaļas

Pro's Pro B 2 1P, kas izceļas ar elegantu melnu krāsu, bez piepūles apvieno stilu un funkcionalitāti. Lai gan tai nav perforāciju, dizains nodrošina stabilu un drošu satvērienu bez slīdēšanas. Tās biezums ir 1,80 mm, kas ir tieši tik daudz, cik nepieciešams, lai nodrošinātu ievērojamu polsterējumu bez pārmērīga apjoma.

Produkta numurs: ST16079
Gripu skaits: 1
Materiāls: sintētisks
Ražotāja kods: G079
Galvenā krāsa: melns
Gripa biezums (mm): 1,80
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.