Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Gumijas ekspanderi Pro's Pro Resistance Tube

10,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

8,40€ Ietaupījums 16 %
Ražotāja kods: I198
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Pro's Pro Resistance Tube

8,40€ Pro's Pro Resistance Tube
    ST66172
Atjaunojiet savu treniņu ar Pro's Pro pretestības cauruli Uzlabojiet savu tenisa spēli ar...vairāk

Atjaunojiet savu treniņu ar Pro's Pro pretestības cauruli

Uzlabojiet savu tenisa spēli ar Pro's Pro Resistance Tube. Šī elastīgā pretestības josla kalpo kā daudzpusīgs un funkcionāls rīks, kas ir ideāli piemērots spēlētājiem, kuri vēlas uzlabot savu vispārējo sniegumu.

Izcila konstrukcija maksimālai veiktspējai

Pro's Pro Resistance Tube ir aprīkota ar mīkstiem, ērtiem rokturiem, kas nodrošina drošu satvērienu intensīvu treniņu laikā. Lentes elastība ir piemērota dažādiem fiziskās sagatavotības līmeņiem, nodrošinot vispusīgu treniņu pieredzi neatkarīgi no jūsu pašreizējām fiziskās sagatavotības iespējām.

Radīta ikvienam tenisa spēlētājam

Teniss prasa veiklību, ātrumu un spēku. Neatkarīgi no tā, vai esat iesācējs, kas uzlabo savas serves, vai veterāns, kas pilnveido sitienus, šī pretestības caurule ir piemērots papildinājums jūsu treniņu režīmam. Tas ir viendzimuma rīks, kas izstrādāts, lai veicinātu visaptverošu treniņu visu līmeņu spēlētājiem - no iesācējiem līdz profesionāļiem.

Uz rezultātiem orientēta apmācība

Pretestības caurule ne tikai palīdz izturības un spēka treniņos, bet arī vērsta uz konkrētām muskuļu grupām, kuras tenisists izmanto visvairāk. Šī rīka iekļaušana treniņā nostiprina pamatnes stabilitāti, palielina vispārējo spēku un uzlabo ķermeņa kustības - galvenie komponenti, kas nepieciešami uzvarai tenisā.

Produkta numurs: ST66172
Ražotāja kods: I198
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.