Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Pretestības gumijas Power Band Movo Mini Band Optimum - Zaļš

11,90€
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4 gab.

Power Band Movo Mini Band Optimum - Zaļš

11,90€ Power Band Movo Mini Band Optimum - Zaļš
    ST17962
Izbaudiet maksimālu daudzpusību ar Power Band Movo Mini Band Optimum Lai spēlētu tenisu, tāpat...vairāk

Izbaudiet maksimālu daudzpusību ar Power Band Movo Mini Band Optimum

Lai spēlētu tenisu, tāpat kā citos augstas slodzes sporta veidos, ir nepieciešamas ne tikai prasmes un stratēģija, bet arī spēks, elastība un veselība. Power Band Movo Mini Band Optimum - zaļš ir labi izstrādāts un daudzpusīgs rīks, kas ir ideāli piemērots tenisa spēlētājiem, kuriem ir jānodrošina visaugstākais fiziskās sagatavotības un elastības līmenis.

Palieliniet savu mobilitāti, stabilitāti un spēku

Movo Mini Band ir lieliska ierīce jūsu mobilitātes un stabilitātes treniņiem. Tā ir ideāli piemērota iesildīšanās aktivitātēm, rehabilitācijas treniņiem un aktivizācijas vingrinājumiem, kā arī ir nepieciešama, lai stiprinātu svarīgākās muskuļu grupas, kas nepieciešamas tenisā, piemēram, sēžas un pamatmuskuļus.

Komforts un izturība apvienojumā

Izgatavots no īpaša auduma, kas ir ādai draudzīgs un ērts, tāpēc varat būt droši, ka treniņi ar Movo Mini Band ir patīkama pieredze. Zīdaina, mīksta, bet elastīga un ļoti izturīga, šī lenta novērš ādas savilkšanu un kairinājumu, kas saistīts ar parastām elastīgām treniņu lentām.

Optimāls pretestības līmenis

Movo Mini Band Optimum nodrošina lielāku stiepšanās līmeni līdz 65 cm, salīdzinot ar 30 cm stiepšanās līmeni miera stāvoklī, nodrošinot ideālu pretestību muskuļu spēka un izturības uzlabošanai. Šī gumija ir hipoalerģiska un nesatur lateksu, tāpēc ir droša pat jutīgākai ādai.

Produkta numurs: ST17962
Krāsa: Zaļš
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.