Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Svaru bumbas Pro's Pro Medizinball 3 kg

40,90€
Ražotāja kods: I196C
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
2 gab.

Pro's Pro Medizinball 3 kg

40,90€ Pro's Pro Medizinball 3 kg
    ST28329
Uzlabojiet savu tenisa spēli ar Pro's Pro Medizinball 3 kg Pro's Pro Medizinball 3 kg ir...vairāk

Uzlabojiet savu tenisa spēli ar Pro's Pro Medizinball 3 kg

Pro's Pro Medizinball 3 kg ir vairāk nekā tikai treniņbumba. Tā ir izstrādāta intensīviem treniņiem un ir būtisks instruments spēka, izturības un vispārējās fiziskās sagatavotības attīstīšanai. Šī daudzpusīgā medicīniskā bumba var simulēt dažādus spēles apstākļus, padarot to par neaizstājamu papildinājumu ikviena tenisista treniņu režīmam.

Trenējieties kā profesionālis ar medicīnas bumbu

Izgatavota no augstas kvalitātes materiāliem, Pro's Pro Medizinball 3 kg ir paredzēta intensīviem treniņiem. Tās svars ir izaicinājums jūsu ķermenim, liekot muskuļiem sasniegt maksimālo robežu, uzlabojot spēku un uzlabojot sniegumu tenisa kortā. Bumbiņas tekstūra nodrošina stabilu satvērienu, nodrošinot drošus un efektīvus treniņus.

Pievilcīgs divu toņu dizains

Pro's Pro Medizinball nav tikai par funkcionalitāti - tā ir arī par stilu. Tās pievilcīgais divu toņu dizains neapšaubāmi liks jums izcelties treniņu laikā, tādējādi motivējot jūs trenēties intensīvāk un iedvesmojot regulārākiem treniņiem.

Maksimāli uzlabojiet savas tenisa prasmes

Tenisam ir nepieciešams ātrums, veiklība un spēks, un tieši to attīsta Pro's Pro Medizinball. Tas iesaista vairākas muskuļu grupas, imitē šūpoļu dinamiku un pastiprina jūsu kustību diapazonu. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt savu servēšanas jaudu, palielināt volejbola sitienu diapazonu vai palielināt dinamiku savā bekhendā, Pro's Pro Medizinball ir jūsu uzticams treniņu partneris.

Produkta numurs: ST28329
Ražotāja kods: I196C
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.