Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Pretestības izpletnis SKLZ Speed Chute

45,90€
Ražotāja kods: SAQ-SC01-002
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
Pieejamais daudzums:
3 gab.

SKLZ Speed Chute

45,90€ SKLZ Speed Chute
    ST73480
Pieredze ar SKLZ ātruma izpletni SKLZ Speed Chute ir nevainojams pretestības izpletnis, kas...vairāk

Pieredze ar SKLZ ātruma izpletni

SKLZ Speed Chute ir nevainojams pretestības izpletnis, kas nodrošina iespēju simulēt slodzi treniņu laikā. Izstrādāts, lai uzlabotu jūsu kāju sprādzienbīstamo spēku, šis izstrādājums pacels jūsu treniņu rutīnu pavisam jaunā līmenī.

Izcila pretestības pieredze

SKLZ Speed Chute plašākā pievilcība slēpjas unikālajā simulācijas spējā. Šī izpletņa piedāvātais pretestības līmenis palielinās, kad jūs skrienat ātrāk, tas nozīmē, ka, jo smagāk strādājat, jo izaicinošāka kļūst pretestība, piedāvājot nepārtrauktu progresu treniņos.

Vienmērīga darbība un ērtības

SKLZ Speed Chute ir aprīkots ar karabīni, kam ir vienkāršs mehānisms, un tas ļauj viegli iesaistīties "lielgabala šāviena" treniņā. Šī īpašā funkcija nodrošina brīvību veikt intensīvas treniņu sesijas bez pārtraukumiem.

Izgatavots izturīgai veiktspējai

SKLZ Speed Chute ir konstruēts ar īpašiem tīklveida paneļiem, kas ierobežo izpletņa savērpšanos un griešanos. Šis pārdomātais dizains nodrošina, ka jūsu izpletnis paliek neskarts, un uzlabo izturību pat vissmagākajās treniņu sesijās.

Iepazīstiet zīmolu - SKLZ

SKLZ ir vadošais vārds sporta aprīkojuma pasaulē, un tā mērķis ir nodrošināt sportistus ar augstākās klases izstrādājumiem. Ja vēlaties uzzināt vairāk par zīmolu, tā ētiku un visu produktu klāstu, apmeklējiet oficiālo vietni.

Ražotāja kods: SAQ-SC01-002

Atklājiet jaunāko papildinājumu savam fitnesa aprīkojumam - SKLZ Speed Chute, kurā augstas kvalitātes materiāli satiekas ar inovatīvu dizainu, nodrošinot, ka jūs sasniegsiet savu maksimālo potenciālu.

Produkta numurs: ST73480
Ražotāja kods: SAQ-SC01-002
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.