Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Zils

4,40€
Gripu lipīgums: slapjš
Gripa biezums (mm): 1,60
Perforācija:
Ražotāja kods: G221C
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
varianti:
Tenisa pamatgripu Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Melns
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Melns
Tenisa pamatgripu Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Balts
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Balts
vairāk
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Zils

Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 3,90€
4,40€ Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - Zils
    ST78386
Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla apraksts Izbaudiet pilnīgi jaunu veiktspējas un...vairāk

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla apraksts

Izbaudiet pilnīgi jaunu veiktspējas un kvalitātes līmeni ar Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla. Šis pamata gripa aptinums ir ideāli piemērots ikvienam, kas meklē izcilu, uzticamu un izmaksu ziņā izdevīgu risinājumu savas tenisa raketes vai jebkura līdzīga sporta inventāra uzlabošanai.

Izcila saķere

Viena no tās pārsteidzošajām īpašībām ir tās mitrā lipīgā tekstūra. Šī mitruma intensīvā lipība garantē lielisku saķeri ar raketi, nodrošinot stingru un stabilu saķeri spēles laikā. Jūs varat paļauties, ka izšķirošajos brīžos tā neizlīdēs no rokām neatkarīgi no vides apstākļiem.

Augstas kvalitātes materiāls

Pro's Pro Basic Grip B 110 1P - hellbla bāzes rokturis ir izgatavots no sintētiskiem materiāliem, kas ir pazīstami ar savu izturību un elastību. Tie ir izstrādāti tā, lai izturētu intensīvu lietošanu un izturīgu spēli, nodrošinot, ka tas ir ne tikai estētiski pievilcīgs papildinājums jūsu sporta inventāram - tas izturēs arī laika pārbaudi.

Produkta numurs: ST78386
Gripu skaits: 1
Gripu lipīgums: slapjš
Materiāls: sintētisks
Ražotāja kods: G221C
Krāsa: Zils
Galvenā krāsa: zils
Gripa biezums (mm): 1,60
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.