Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Par mums

Mūsu mīlestība pret tenisu dzima pirms daudziem gadiem. Sākumā bija tenisa korti, kas, starp citu, joprojām ir mūsu pārziņā. Vēlāk, 2006. gadā, tika atvērts tenisa preču veikals, kas sākumā darbojās kā stacionārais veikals blakus tenisa kortiem, bet, kad nolēmām paplašināt savu darbību, 2009. gadā atvērām interneta veikalu. Pateicoties kaislībai pret tenisu, profesionalitātei un pastāvīgiem centieniem pilnveidoties, „Tennis-zone” šodien ir kļuvis par lielāko tenisa veikalu Polijā. Šobrīd bez interneta veikala mums ir vēl divi stacionārie veikali Varšavā.

Piedāvājam zināmāko, proti, WILSON, HEAD, BABOLAT, YONEX, TECNIFIBRE, TRETORN, ROBIN SODERLING un daudzu citu zīmolu tenisa preces. Turklāt mūsu sortimentā var atrast NIKE, ADIDAS, ASICS, NEW BALANCE, LOTTO, MIZUNO un daudzu citu slavenu zīmolu tenisa apģērbu.

Pašlaik uzņēmumā strādā 40 darbinieki, no kuriem daudzi ir tenisa vai citu sporta veidu cienītāji. Mūsu menedžeri strādā par tenisa treneriem un instruktoriem, tāpēc viņi ir kompetenti savas jomas speciālisti un var palīdzēt izvēlēties piemērotu sporta aprīkojumu. Šobrīd mūsu veikals piedāvā tehniskās apkopes pakalpojumus vairāk nekā 700 tenisistu.

Polijas „Fed Cup” komanda, ko pārstāv Magda Linete (Magda Linette), Magdalēna Freha (Magdalena Fręch), Alicja Rosoļska (Alicja Rosolska) un Iga Svjateka (Iga Świątek), ir mūsu pastāvīgās klientes. Sadarbojamies ar Polijas Tenisa federāciju, daudziem tenisa klubiem un tenisa asociācijām Polijā. Profesionāli tenisisti, piemēram, Agņeška Radvaņska (Agnieszka Radwańska), kas jau ir beigusi savu profesionālo karjeru, un Ježi Janovičs (Jerzy Janowicz), ir izmantojuši mūsu pakalpojumus un uzticējuši mums savu tenisa rakešu tehnisko apkopi. Jau daudzus gadus gan profesionāli Polijas tenisisti, gan amatieri ļauj mums rūpēties par savu tenisa aprīkojumu. Pasūtījumus, kas veikti internetā, nosūtām 48 stundu laikā, savukārt pasūtījumiem ir bezmaksas piegāde. Turklāt mūsu veikalā ir spēkā 30 dienu preču atpakaļatdošanas garantija.

Cenšamies, lai ikvienam būtu patīkama iepirkšanās mūsu veikalos.

Laipni lūgti!

„Tennis-zone” kolektīvs

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.