Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Pretestības gumijas Tiguar Power Band III

27,90€
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
varianti:
Pretestības gumijas Tiguar Power Band IV
Tiguar Power Band IV
vairāk
Pieejamais daudzums:
2 gab.

Tiguar Power Band III

27,90€ Tiguar Power Band III
    ST74853
Tiguar Power Band III - maksimālā pretestība un izturība Specializēta pretestības lenta...vairāk

Tiguar Power Band III - maksimālā pretestība un izturība

Specializēta pretestības lenta pieredzējušiem sportistiem

Izmantojot Tiguar Power Band III, pilnībā izmantojiet savu tenisa treniņu potenciālu. Šīs vingrojumu lentes ir īpaši izstrādātas pieredzējušiem tenisistiem, nodrošinot augstu pretestību spēka un spēka treniņu vingrinājumiem. Tās olīvkrāsa un izturīgā konstrukcija padara to par vizuāli pievilcīgu izvēli, kas turklāt ir izgatavota tā, lai kalpotu ilgi. Ar izcilām funkcijām, piemēram, oriģinālu grafisku pretestības marķēšanas sistēmu, tas ir ieguldījums, kas burtiski stiepj papildu jūdzi jūsu labā.

Dizainā iestrādāta daudzpusība

Tiguar Power Band III ir daudzpusīgi izmantojams, tāpēc tas ir ideāli piemērots gan attīstībai, gan rehabilitācijai. Izmantojiet to kā daļu no pirmsspēles iesildīšanās, spiežot pret tās pretestību, lai atmodinātu muskuļus. Alternatīvi, treniņa sesijas beigās veiciet dziļas stiepšanās un lokanības vingrinājumus, lai atvēsinātos. Vai esat rehabilitējies pēc traumas vai vēlaties nostiprināt konkrētus muskuļus? Power Band var palīdzēt arī šajā jomā.

Viedā grafika novērš treniņu darbu.

Jums vairs nav jādomā, uz kādu stiepšanās līmeni būtu jātiecas. Power Band III ir inovatīva grafiska pretestības marķēšanas sistēma, kas ļauj jums zināt, cik daudz vairāk pūļu jāiegulda, lai treniņa laikā veiktu optimālu stiepšanos.

Produkta numurs: ST74853
Iepakots pa (gabaliem): 1
Galvenā krāsa: olīvu krāsa
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.