Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Svaru bumbas Pro's Pro Medizinball 5 kg

47,90€
Ražotāja kods: I196D
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
Pieejamais daudzums:
2 gab.

Pro's Pro Medizinball 5 kg

47,90€ Pro's Pro Medizinball 5 kg
    ST28330
Uzlabojiet savu spēli ar Pro's Pro Medizinball 5 kg Neatkarīgi no tā, vai strādājat pie spēka...vairāk

Uzlabojiet savu spēli ar Pro's Pro Medizinball 5 kg

Neatkarīgi no tā, vai strādājat pie spēka un kondīcijas vai vienkārši vēlaties ieviest jaunu pieeju savā ikdienā, Pro's Pro Medizinball 5 kg varētu būt ideāls papildinājums jūsu treniņu arsenālam. Šī medicīniskā bumba ir īpaši izstrādāta, ņemot vērā profesionālu tenisistu vajadzības, un tā ir daudzpusīgs rīks, kas var palīdzēt uzlabot daudzus jūsu fiziskās veiktspējas aspektus.

Inovatīvs divu toņu dizains

Medizinball 5 kg ne tikai nodrošina lielisku funkcionalitāti, bet arī priecē vizuāli. Divu toņu dizains jūsu vingrinājumiem piešķir jautrības elementu. Turklāt kontrastējošās krāsas padara to viegli pamanāmu neatkarīgi no tā, vai trenējaties mājās vai laukumā.

Optimāls treniņu piederums tenisistiem

Šī medicīniskā bumba tiek uzskatīta par lielisku palīglīdzekli, jo ar to var veikt plašu vingrinājumu klāstu, kas pielāgots tenisa specifiskajām kustībām. Strādājiet pie pamatspēles spēka, līdzsvara, koordinācijas un spēka, kas visi ir ļoti svarīgi tenisista sniegumam kortā. Pievienojiet treniņiem papildu izaicinājumu un vērojiet, kā strauji pieaugs jūsu izturība un sitienu spēks.

Produkta numurs: ST28330
Ražotāja kods: I196D
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.