Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Pretestības gumijas Adidas Power Band Level 2 - black

52,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

45,90€ Ietaupījums 12 %
Ražotāja kods: ADTB-10607BK
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
1 gab.

Adidas Power Band Level 2 - black

45,90€ Adidas Power Band Level 2 - black
    ST74136
Iepazīstinām ar Adidas Power Band Level 2 - melns Izpaudiet pretestības treniņu spēku savos...vairāk

Iepazīstinām ar Adidas Power Band Level 2 - melns

Izpaudiet pretestības treniņu spēku savos tenisa treniņos ar Adidas Power Band Level 2, kas ir mūžīgi melnā krāsā. Ļoti izturīgais un elastīgais trenažieris ir izstrādāts, lai palīdzētu uzlabot jūsu spēka un fiziskās sagatavotības rutīnas, kļūstot par nenovērtējamu priekšrocību jūsu tenisa treniņu režīmā.

Augstākās kvalitātes dizains

Adidas Power Band Level 2 ir izgatavots, lai nodrošinātu ilgstošu kvalitāti. Izcilais izpildījums nodrošina ilgstošu lietošanu bez jebkādiem funkciju zudumiem. Neatkarīgi no jūsu treniņu sesiju intensitātes šī pretestības lenta viegli iztur stiepšanos un sasprindzinājumu, nodrošinot iespaidīgu izturību.

Ideāli piemērots rehabilitācijai

Šī pretestības josla ir ne tikai ideāli piemērota, lai uzlabotu sniegumu tenisa kortā, bet arī kā nozīmīgs palīglīdzeklis rehabilitācijā pēc traumas gūšanas. Tā maigi izaicina jūsu muskuļus un locītavas, nodrošinot pietiekamu pretestību statiskajiem vingrinājumiem, lai palīdzētu jums atgūt spēku droši un efektīvi.

Lietotājam draudzīga pieredze

Neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa šis izstrādājums piedāvā vienkāršu un intuitīvu lietošanu. Tā lietotājam draudzīgais raksturs ļauj jums koncentrēties uz treniņu, zinot, ka jūs saņemat papildu pretestību tieši tik, cik nepieciešams. Patiesi, tas ir daudzpusīgs papildinājums jebkura tenisista fitnesa arsenālam.

Produkta numurs: ST74136
Galvenā krāsa: melns
Ražotāja kods: ADTB-10607BK
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.