Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Konusi Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P

Pēdējā cena: 8,40€
Šis produkts pašlaik nav pieejams. Iespējams Jums patiks šie produkti:
10,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

Pēdējā cena: 8,40€ Ietaupījums 16 %
Ražotāja kods: 100277
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Produkts nav pieejams
Šis produkts pašlaik nav pieejams. Iespējams Jums patiks šie produkti:
TAVA IZVĒLE
8,40€ Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P
    ST74257
Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - Zils Produkta pārskats Paaugstiniet savas treniņu...vairāk

Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P - Zils

Produkta pārskats

Paaugstiniet savas treniņu sesijas līdz profesionālam līmenim ar Yakimasport Hexagonal Disc Cone 10P zilā krāsā. Mūsu treniņu konusi ir īpaši izstrādāti dažādiem treniņiem un vingrinājumiem tenisa kortā, uzlabojot jūsu veiklību, ātrumu un koordinācijas prasmes. Izgatavoti ar uzmanību pret detaļām un neatlaidīgu apņemšanos nodrošināt izcilu kvalitāti, šie treniņu konusi patiešām izceļas ar savu klasi.

Funkcijas un specifikācijas

Krāsa: spilgtais zilais tonis ne tikai piešķir krāsu jūsu treniņu aprīkojumam, bet arī uzlabo redzamību āra nodarbību laikā, tādējādi nodrošinot optimālu funkcionalitāti. Šo konusu galvenā krāsa ir zila, lai nodrošinātu jums spilgtu un pievilcīgu treniņu aprīkojumu. Izmērs: Šo sešstūrainu disku konusu diametrs ir 20 cm, tāpēc tie ir ideāli piemēroti dažādiem veiklības un ātruma treniņiem. Šis izcilais izmērs nodrošina pietiekami daudz vietas ātrai darbībai ar kājām un sarežģītiem modeļiem, neapgrūtinot jūsu sniegumu. Sešstūra dizains: Pārsteidzošā sešstūra forma nodrošina izcilu stabilitāti uz visu veidu virsmām. Neatkarīgi no tā, vai trenējaties uz zāliena, cementa vai mākslīgā seguma, šie konusi paliks vertikāli un savā vietā, nodrošinot uzticamu sniegumu visintensīvākajās treniņu sesijās. Savienojamība: Izmantojiet iespēju savienot šos konusus ar citiem piederumiem, ļaujot jums pielāgot treniņu pieredzi atbilstoši savām vajadzībām. Veidojiet sarežģītus vingrinājumus vai izveidojiet plašus treniņu kursus - ar šiem konusiem debesis ir neierobežotas. Ražotāja kods: Lai pārbaudītu produkta autentiskumu un pārliecinātos, ka jūs patiešām saņemat augstākās kvalitātes aprīkojumu, par kuru esat samaksājis, produktam ir norādīts ražotāja kods 100277.

Uzlabojiet savu treniņu ar Yakimasport

Šo konusu iekļaušana jūsu treniņu rutīnā sniedz neskaitāmas priekšrocības. Sākot no ātrāka darba ar kāju līdz vispārējās izpratnes par laukumu uzlabošanai, šie treniņu konusi ir jūsu biļete uz izcilu sniegumu. Atcerieties, ka labākie sportisti netrenējas, kamēr viņiem viss izdodas; viņi trenējas, kamēr viņiem nekas neizdodas. Izveidojiet Yakimasport sešstūrainu disku konusu 10P - zils, daļa

Produkta numurs: ST74257
Ražotāja kods: 100277
Krāsa: Zils
Galvenā krāsa: zils
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.