Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Konusi Pro's Pro Marking Hexagon - 50P

23,90€
Ražotāja kods: V215
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4 gab.

Pro's Pro Marking Hexagon - 50P

23,90€ Pro's Pro Marking Hexagon - 50P
    ST28322
Izpaudiet savu sportista būtību ar Pro's Pro marķēšanas sešstūri - 50P Pro's Pro Marking...vairāk

Izpaudiet savu sportista būtību ar Pro's Pro marķēšanas sešstūri - 50P

Pro's Pro Marking Hexagon - 50P ir izstrādāts, lai apmierinātu un pārsniegtu tenisa treneru un sportistu vajadzības, un ir piemērots stratēģiskām, daudzpusīgām un dinamiskām tenisa treniņu sesijām. Šajā komplektā ietilpst 50 augstas kvalitātes treniņu marķieri, kas nodrošina, ka jūsu treniņu mērķi tiek sasniegti precīzi, konsekventi un profesionāli.

Produkta īpašības

Daudzveidīgais un inovatīvais Pro's Pro Marking Hexagon - 50P var lepoties ar daudzām funkcijām, kas to atšķir un nodrošina vislabāko treniņu pieredzi. 1. Daudzkrāsu komplekts: Pro's Pro marķēšanas sešstūris - 50P nav tikai par kvantitāti - tas ir arī par vizuālo atšķirību. Komplektā ietilpst 50 sešstūra marķieri piecās atšķirīgās krāsās, kas ļauj jums izveidot dažādas treniņu zonas vai sistēmas laukumā. 2. Lieli izmēri: Katra sešstūra marķiera diametrs ir 20 cm, kas nodrošina pietiekami daudz vietas stratēģiskai izvietošanai un atpazīstamai marķēšanai laukumā. 3. Izturīga konstrukcija: Izgatavoti tā, lai izturētu intensīvu treniņu un dažādus laikapstākļus, šie marķieri ir uzticami un izturīgi, kļūstot par neatņemamu treniņu palīgu.

Pro's Pro Marking Hexagon - 50P priekšrocības

Izvēloties Pro's Pro Marking Hexagon - 50P tenisa treniņiem, jums ir daudz priekšrocību. 1. Treniņu daudzpusība: no vienkāršas iesildīšanās līdz sarežģītām laukuma stratēģijām - šis visaptverošais komplekts ir piemērots dažādām treniņu vajadzībām. 2. Vienkāršs izkārtojums: Daudzkrāsainie un dinamiskie, tie atvieglo vienkāršu uzstādīšanu, vienlaikus palielinot treniņu sesiju vizuālo pievilcību. 3. Izturība un veiktspēja: Šie marķieri ne tikai izturēs neskaitāmas intensīvas lietošanas sesijas, bet arī veicinās jūsu kā sportista izaugsmi, nostiprinot jūsu stiprās puses un pakāpeniski uzlabojot vājās puses. 4. Viegli uzglabājami un transportējami: Viegls un kompakts, šos marķierus ir viegli pārnēsāt uz jebkuru treniņu.

Produkta numurs: ST28322
Ražotāja kods: V215
Galvenā krāsa: daudzkrāsains
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.