Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Konusi Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P

27,90€
Ražotāja kods: V200
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P

27,90€ Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P
    ST63754
Ieteicamie produkti
Konusi Tecnifibre 8 12

Konusi
Tecnifibre 8 12" Cones

44,00€
39,90€
Ietaupījums 9%
Konusi SKLZ Agility Cones 20p
Konusi SKLZ Agility Cones 20p

Konusi
SKLZ Agility Cones 20p

32,00€
30,40€
Ietaupījums 5%
AKCIJA
Konusi Wilson Marker Cones 12P

Konusi
Wilson Marker Cones 12P

46,00€
37,40€
Ietaupījums 19%
AKCIJA
Konusi Wilson Safe Cones - 12P
Konusi Wilson Safe Cones - 12P

Konusi
Wilson Safe Cones - 12P

46,00€
37,40€
Ietaupījums 19%
Ievads Iepazīstinām ar Pro's Pro marķēšanas disku komplektu Premium iepakojumā - 50...vairāk

Ievads

Iepazīstinām ar Pro's Pro marķēšanas disku komplektu Premium iepakojumā - 50 profesionālas klases mācību marķieru komplektu, kas ir nevainojami izstrādāts ideālam laukuma izkārtojumam.

Daudzpusīgi vizuālās apmācības palīglīdzekļi

Pro's Pro marķēšanas disku komplekts Pro's Pro Marking Disc Set Premium Box - 50P sastāv no stratēģiska izmēra un spilgtas krāsas mācību konusiem, kas palīdzēs vadīt jūsu treniņu vai spēles stratēģiju. Neatkarīgi no tā, vai esat treneris, kas vēlas attīstīt savas komandas veiklību un taktisko izpratni, vai sportists, kas vēlas uzlabot savu prasmju precizitāti, tie veido universālus vizuālos palīglīdzekļus, kas palīdzēs uzlabot snieguma efektivitāti.

Produkta īpašības

Katra marķiera Pro's Pro marķēšanas disku komplekta diametrs ir 20 cm un augstums - 5 cm, tāpēc tie ir ideāli piemēroti gan iekštelpu, gan āra sporta laukumiem. Tie ir izstrādāti tā, lai būtu lieliski redzami dažādos apgaismojuma apstākļos, ļaujot bez piepūles noteikt redzamas treniņu robežas vai izveidot sarežģītus vingrinājumus un kursus.

Augstas redzamības krāsas

Komplektā ir piecas dažādas spilgtas krāsas - dzeltena, violeta, sarkana, balta un zaļa. Šīs labi pamanāmās krāsas ne tikai palīdz sportistiem veikt vingrinājumus, bet arī piešķir drosmīgu krāsu triepienu jebkurai treniņu rutīnai, uzlabojot mācību procesa jautrību.

Premium iepakojums

Visi 50 marķieri ir glīti iepakoti augstākās kvalitātes kastē, kas nodrošina drošu glabāšanu un efektīvu treniņu aprīkojuma organizēšanu. Šī kaste ir viegla, bet izturīga, tāpēc to var bez piepūles pārnēsāt, padarot komplektu vēl ērtāk pārnēsājamu un lietotājam draudzīgāku.

Pro's Pro garantija

Ar ražotāja kodu V200 šim produktam ir Pro's Pro kvalitātes garantija. Tas nozīmē, ka varat uzticēties tā izcilajai izturībai un augstajai dizaina precizitātei, kas iestrādāta katrā marķēšanas diskā. Visbeidzot, Pro's Pro marķēšanas disku komplekts Premium Box - 50P ir būtisks palīglīdzeklis jebkura sporta veida treniņu rutīnā. Tas iemieso perfektu funkcionalitātes, daudzpusības un stila apvienojumu, apliecinot, ka tas ir neatņemama mūsdienu trenera rīku komplekta sastāvdaļa. Papildiniet savas treniņu sesijas ar Pro's Pro marķēšanas disku komplektu jau šodien!

Produkta numurs: ST63754
Ražotāja kods: V200
Galvenā krāsa: dzeltens violets sarkans balts zaļš
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.