Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P

7,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

5,90€ Ietaupījums 16 %
Gripu lipīgums: sauss
Gripa biezums (mm): 1,75
Perforācija:
Ražotāja kods: 27028
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P

Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 5,40€
5,90€ Toalson Ecotech Replacement Grip black 1P
    ST16144
Toalson Ecotech rezerves rokturis melns Izbaudiet izcilu komfortu un izcilu veiktspēju ar...vairāk

Toalson Ecotech rezerves rokturis melns

Izbaudiet izcilu komfortu un izcilu veiktspēju ar Toalson Ecotech rezerves rokturi. Šī viengabala, melnā rezerves gripa ir paredzēta spēlētājiem, kas vēlas maksimālu kontroli pār spēli, un tā nodrošina labāku sajūtu un maksimālu triecienu amortizāciju.

Videi draudzīga konstrukcija

Izgatavots, izmantojot videi draudzīgu tehnoloģiju, šis Toalson Ecotech aizvietojošais grips ir ne tikai draudzīgs Jūsu spēlei, bet arī videi. Tā ir videi draudzīga izvēle spēlētājiem, un tā ir izgatavota no augstas kvalitātes sintētiskiem materiāliem, kas nodrošina izturību un ilgmūžību.

Izcila vadība un kontrole

Toalson Ecotech rezerves gripam ir pārdomāti izveidota īpaša tekstūra, kas novērš slīdēšanu, palīdzot jums uzņemties vadību laukumā. Tas nodrošina stabilu satvērienu, sniedzot jums labāku kontroli pār sitieniem un kustībām. Rokturis arī lieliski slāpē vibrācijas, piedāvājot ērtāku un pārliecinošāku spēlēšanas pieredzi.

Produkta numurs: ST16144
Gripu skaits: 1
Gripu lipīgums: sauss
Materiāls: sintētisks
Ražotāja kods: 27028
Galvenā krāsa: melns
Gripa biezums (mm): 1,75
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.