Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu Pro's Pro B 70 1P

Pēdējā cena: 5,90€
Šis produkts pašlaik nav pieejams. Iespējams Jums patiks šie produkti:
Pēdējā cena: 5,90€
Gripa biezums (mm): 1,75
Perforācija:
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Produkts nav pieejams
Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 5,40€
Šis produkts pašlaik nav pieejams. Iespējams Jums patiks šie produkti:
TAVA IZVĒLE
5,90€ Pro's Pro B 70 1P
    ST16081
Pro's Pro B70 tenisa grips (1 gab.) Iepazīstinām ar Pro's Pro B70 tenisa gripu, kas apvieno...vairāk

Pro's Pro B70 tenisa grips (1 gab.)

Iepazīstinām ar Pro's Pro B70 tenisa gripu, kas apvieno perfektu komforta, kontroles un izturības kombināciju. Šis satriecošais grips, kas ieturēts oriģinālā metāliski zelta krāsā, ir drosmīgs, bet vienlaikus elegants, kas paaugstina jūsu sniegumu katrā spēlē.

Lieliska virsmas kontrole

Izgatavots ar augstākās kvalitātes mikroembozētu pretslīdes virsmu, Pro's Pro B70 garantē lielisku saķeri, haptisku atgriezenisko saiti un raketes kontroli jebkuros apstākļos. Neatkarīgi no jūsu spēles stila, jūs neapšaubāmi novērtēsiet šīs elites līmeņa tenisa virsspēles konsekvento kontroli.

Īpaši absorbējošs un vibrāciju slāpējošs grips

Neatkarīgi no tā, vai ir karsta vasaras diena vai spraiga spēle, neļaujiet sviedriem pārtraukt jūsu uzvaru sēriju. Šī tenisa aproce ir izstrādāta tā, lai nodrošinātu augstu sviedru absorbcijas līmeni, saglabājot jūsu rokas sausas un nodrošinot stingru un drošu satvērienu jebkurā laikā. Zīmīgi, ka Pro's Pro B70 arī efektīvi slāpē vibrāciju, nodrošinot ērtāku spēlēšanas pieredzi, vienlaikus samazinot tenisa elkoņa risku.

Produkta numurs: ST16081
Gripu skaits: 1
Materiāls: sintētisks
Galvenā krāsa: brūns
Gripa biezums (mm): 1,75
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.