Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu MSV Soft Tac Perforated black 1P

Tenisa pamatgripu MSV Soft Tac Perforated black 1P
6,90€
Gripu lipīgums: sauss
Gripa biezums (mm): 2,00
Perforācija:
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
varianti:
Tenisa pamatgripu MSV Soft Tac Perforated white 1P
MSV Soft Tac Perforated white 1P
vairāk
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

MSV Soft Tac Perforated black 1P

Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 6,40€
6,90€ MSV Soft Tac Perforated black 1P
    ST16023
MSV Soft Tac perforēts tenisa aproce (1 gab.) - melns Atklājiet visu savu potenciālu tenisa...vairāk

MSV Soft Tac perforēts tenisa aproce (1 gab.) - melns

Atklājiet visu savu potenciālu tenisa kortā ar MSV Soft Tac perforēto tenisa aproci melnā krāsā. Šis augstākās kvalitātes pamatapvalks ir speciāli izstrādāts augstas veiktspējas lietošanai, un tam ir ideāla mikrošķiedras un PU pārklājuma kombinācija, kas nodrošina īpaši mīkstu un neslīdošu satvērienu jebkura spēlētāja raketei. Šī satvēriena lieliskā triecienu absorbcija un izturība palīdz nodrošināt izcilu spēles komfortu, vienlaikus nodrošinot ilgstošu izturību, lai nodrošinātu ilgstošu sacensību spēli.

Izcila sviedru absorbcija

Viena no MSV Soft Tac Perforated overgripa atšķirīgajām iezīmēm ir integrētā perforācija. Šī īpašība nodrošina ļoti efektīvu mitruma novadīšanu, tādējādi efektīvi novadot lieko sviedru daudzumu no gripa virsmas, nodrošinot optimālu noturību visintensīvāko spēļu laikā.

Produkta numurs: ST16023
Gripu skaits: 1
Gripu lipīgums: sauss
Materiāls: sintētisks
Galvenā krāsa: melns
Gripa biezums (mm): 2,00
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.