Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu Babolat Natural Grip 1P

20,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

16,90€ Ietaupījums 16 %
Gripu lipīgums: sauss
Gripa biezums (mm): 1,45
Perforācija:
Ražotāja kods: 670063-131
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Babolat Natural Grip 1P

Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 15,90€
16,90€ Babolat Natural Grip 1P
    ST15904
Babolat Natural Grip 1P - brūns: Izcils komforts un izturība Izbaudiet izcilu kontroli un...vairāk

Babolat Natural Grip 1P - brūns: Izcils komforts un izturība

Izbaudiet izcilu kontroli un sausu, ērtu satvērienu ar Babolat Natural Grip 1P brūnā krāsā. Šis augstas kvalitātes rokturis, kas izgatavots no tradicionālas, dabīgas ādas, ir īpaši elastīgs un nesamazina roktura biezumu. Tā ir ideāla izvēle spēlētājiem, kuri meklē labu sajūtu un optimālu kontroli intensīvu spēļu laikā. Solot sausu un mīkstu satvērienu, tas ir paredzēts, lai nodrošinātu pastiprinātu pieskārienu un precizitāti.

Izturīgs un ilgmūžīgs materiāls

Izgatavots no īstas ādas, šis raketes rokturis garantē izcilu ilgmūžību un nepārspējamu elastību. Atšķirībā no sintētiskiem materiāliem Babolat Natural Grip 1P izmantotā āda saglabā savu kvalitāti ilgstošas lietošanas laikā un nodrošina stabilu, ērtu satvērienu. Turklāt roktura biezums ir 1,45 mm, saglabājot tievu profilu un nepievienojot raketei nevēlamu apjomu.

Produkta numurs: ST15904
Gripu skaits: 1
Gripu lipīgums: sauss
Ražotāja kods: 670063-131
Materiāls: ādas
Krāsa: Brūns
Galvenā krāsa: brūns
Gripa biezums (mm): 1,45
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.