Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Sastīgošanas spēka mērītāji Gamma Tension Tester

52,90€
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Gamma Tension Tester

52,90€ Gamma Tension Tester
    ST14370
Izbaudiet augstākā līmeņa precizitāti ar Gamma spriegojuma testeri Paaugstiniet savu spēli...vairāk

Izbaudiet augstākā līmeņa precizitāti ar Gamma spriegojuma testeri

Paaugstiniet savu spēli tenisa kortos ar ierīci, kuras galvenā prioritāte ir precizitāte - Gamma stīgu spriegojuma testeri. Šis manuālais spriegošanas testeris ir īpaši izstrādāts, lai precīzi izmērītu spēku, kas iedarbojas uz jūsu tenisa raketes stīgām, un tas ir svarīgs instruments profesionāliem spēlētājiem, treneriem un rakešu servisa tehniķiem.

Iegūstiet tūlītējus un precīzus rādījumus

Gamma stīgu spriegošanas testeris ar jaunu un ergonomisku dizainu un lielu, viegli nolasāmu skalu sola vairāk nekā parasts stīgu spriegošanas testeris. Tas nodrošina tūlītējus rezultātus ar lielāku precizitāti, salīdzinot ar tirgū pieejamajiem konkurentu produktiem. Ar vienu ātru mērījumu tas sniedz aktuālo informāciju par stīgu spriegojumu, lai jūs varētu pielāgoties un izstrādāt stratēģiju, lai katru reizi trāpītu savu labāko sitienu.

Stīgu spriegojuma zuduma uzraudzītājs virsstundas laikā

Gamma stīgu spriegojuma testeris mēra ne tikai sākotnējo stīgu spriegojumu, bet arī tā relatīvo zudumu laika gaitā. Šie dati kļūst īpaši vērtīgi spēlētājiem, lai labāk izprastu savu raketi un prognozētu tās darbību kortā.

Produkta numurs: ST14370
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.