Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Slīddisks SKLZ Slidez 2p

Pēdējā cena: 38,40€
Šis produkts pašlaik nav pieejams. Iespējams Jums patiks šie produkti:
Pēdējā cena: 38,40€
Ražotāja kods: SLDS-001
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Produkts nav pieejams
Šis produkts pašlaik nav pieejams. Iespējams Jums patiks šie produkti:
TAVA IZVĒLE
38,40€ SKLZ Slidez 2p
    ST73475
Pastipriniet tenisa treniņus ar SKLZ Slidez 2P SKLZ Slidez 2P ir treniņierīce, kas īpaši...vairāk

Pastipriniet tenisa treniņus ar SKLZ Slidez 2P

SKLZ Slidez 2P ir treniņierīce, kas īpaši izstrādāta kāju muskuļu stiprināšanai, ievērojami palielinot ātrumu un veiklību tenisa kortā. Šis daudzpusīgais treniņu rīks pacels jūsu tenisa treniņus jaunā līmenī. Slidez 2P noteikti kļūs par neaizstājamu jūsu ikdienas treniņu sastāvdaļu neatkarīgi no jūsu prasmju līmeņa.

Efektīvi, vienmērīgi slīdēšanas treniņi

Slidez ar zemas berzes virsmu ļauj veikt vienmērīgas, neierobežotas kustības pa jebkuru virsmu. Jūsu kāju vingrinājumu efektivitāte tiks palielināta, liekot jums sasniegt jaunus caurgājienu dziļumus un eksplozīvu spēku servju un pretinieku atgriešanās laikā.

Neslīdoša virsma stabilitātei

Izstrādāti ar neslīdošu virsmu, Slidez nodrošina drošu saķeri, novēršot jebkādu nejaušu kāju vai roku slīdēšanu treniņa laikā. Šī stabilitātes funkcija veicina drošu treniņu vidi, ļaujot jums koncentrēties tikai uz savu sniegumu.

Trenējieties divos virzienos

Tam ir integrēti savienotāji, kas ļauj trenēties abos virzienos. Uzlabojiet sānu ātrumu, paātrinājumu uz priekšu un elastīgas kustības, atdarinot enerģijas uzplūdus, kas ir būtiski perfektā tenisa spēlē.

Elegants un izturīgs

SKLZ Slidez 2P ir stilīgā melnā krāsā, kas sader ar jebkuru treniņu aprīkojumu. Tās ir pieejamas divu vienību iepakojumā un iztur vairākas intensīvas treniņu sesijas, nodrošinot ilgmūžīgu treniņu biedru jūsu intensīvajiem tenisa treniņiem.

Izaiciniet savu izturību un precizitāti pilnīgi jaunā veidā kortā ar SKLZ Slidez 2P. Nāc un izbaudi mērķtiecīgu treniņu spēku!

Produkta numurs: ST73475
Galvenā krāsa: melns
Ražotāja kods: SLDS-001
Iepakots pa (gabaliem): 2
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.