Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa rakete bērniem Yonex Ezone Junior 25

59,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

55,40€ Ietaupījums 6 %
Vecums (I) / Augstums (cm): 8-10/126-140
Svars (g): 245
Garums (collas): 25
Galvas laukums (cm2): 710
Stīgu izvietojums: 14/15
Ražotāja kods: YJ25GE
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
55,40€ Yonex Ezone Junior 25
    ST86007.1
Yonex Ezone Junior 25 Iepazīstieties ar Yonex Ezone Junior 25, kas ir skaisti izkrāsots...vairāk

Yonex Ezone Junior 25

Iepazīstieties ar Yonex Ezone Junior 25, kas ir skaisti izkrāsots nomierinošā debesu zilā krāsā. Šī no alumīnija izgatavotā tenisa raķete ir īpaši pielāgota jaunajiem tenisa entuziastiem vecumā no 8 līdz 10 gadiem vai ar augumu no 126 līdz 140 cm, un tā ir radīta, lai iedegtu tenisa kaislību iesācēju un vidēji pieredzējušu spēlētāju sirdīs.

Inovatīvs dizains uzlabotai veiktspējai

Šī junioru raķete ir aprīkota ar izometrisku, paplašinātu galvu un atvērtu stīgu rakstu, padarot to par ideālu izvēli topošajiem sportistiem, kas uzsāk savu tenisa ceļu. Palielinātais galvas izmērs nodrošina plašāku "saldo punktu", palielinot iespējas precīzi un spēcīgi trāpīt pa bumbiņu.

Ērtības un dinamiskās īpašības topošajām tenisa zvaigznēm

Yonex Ezone Junior 25 zina augošā spēlētāja vajadzības. Tas koncentrējas gan uz dinamikas, gan komforta nodrošināšanu spēles laikā. Šai raketei ir tāds stīgu spriegojums, kas nodrošina stabilitāti un palīdz radīt iespaidīgu atsitienu, piešķirot katram sitienam papildu grūdienu. Kad jūsu jaunais spēlētājs šūpojas pa visu laukumu, ērtais rokturis nodrošina, ka tas tiek darīts, nepiespiežot rokas un ļaujot veikt sitienus bez piepūles.

Ideāli piemērots regulārai un neregulārai spēlei

Neatkarīgi no tā, vai jūsu jaunais spēlētājs kortā dodas vairākas reizes nedēļā, dažas reizes mēnesī vai tikai dažas reizes gadā, Yonex Ezone Junior 25 ir izstrādāts tā, lai pielāgotos un spīdētu. Tā sver tikai 245 g, tāpēc ir pietiekami viegla, lai būtu spēcīgs sabiedrotais visās garajās treniņu sesijās un aizraujošajās spēlēs.

Neticama izturība un ērtības

Šai raketei ir arī pusapvalks, lai tā būtu aizsargāta, kad tā enerģiski nesūta tenisa bumbiņas, kas lido pāri kortam. Šīs tenisa raketes garums ir 25 collas (63,5 cm), galvas izmērs 710 cm2 un 14/15 stīgu raksts apliecina, ka galvenā uzmanība ir pievērsta izturībai un ērtībai.

Produkta numurs: ST86007.1
Ražotāja kods: YJ25GE
Krāsa: Tirkīza
Vecums (I) / Augstums (cm): 8-10/126-140
Svars (g): 245 ? vairāk
Garums (collas): 25
Garums (cm): 63,5 ? vairāk
Galvas laukums (cm2): 710 ? vairāk
Stīgu izvietojums: 14/15 ? vairāk
Materiāls: alumīnijs
Apvalks:
Stīgas:
Galvenā krāsa: zils
Kā izvēlēties raketi bērnam Pareizi izvēlēta rakete padara tenisa spēli vieglāku...vairāk
Kā izvēlēties raketi bērnam

Kā izvēlēties raketi bērnam

Pareizi izvēlēta rakete padara tenisa spēli vieglāku un jautrāku. Tas ir īpaši svarīgi, izvēloties tenisa inventāru bērnam. Bērnu raketes ir īsākas, vieglākas un tām ir mazāks roktura izmērs nekā pieaugušo raketēm. Labākas kvalitātes un dārgākas bērnu raketes ir izgatavotas no grafīta kompozītiem. Bērnu rakešu rokturu izmēri parasti tiek saskaņoti ar rakešu izmēriem. Visām bērnu raketēm ir rūpnīcā uzstādītas stīgas, kuras reti tiek aizstātas tāpēc, ka tenisa treniņu laikā jaunākiem bērniem (4–8 gadi) vajadzētu izmantot bumbiņas ar mazāku kompresiju, kā arī bērni nesit bumbiņas tik stipri kā pieaugušie. Jāatceras, ka, izvēloties raketi bērnam, papildus bērna vecumam, ir jāņem vērā arī tādi fiziski faktori kā augums un svars.

Lai pareizi piemeklētu raketes izmēru bērna augumam un vecumam, izmantojiet šo diagrammu:

Raketes garums

17/19 colių

21 colla

23 collas

25 collas

26 collas

Aptuvens augums

89 - 99 cm

100 - 112 cm

113 - 125 cm

126 - 140 cm

141 - 165 cm

Aptuvens vecums

2 - 4 gadi

4 - 6 gadi

6 - 8 gadi

8 - 10 gadi

10 - 12 gadi

Junioru tenisa rakešu rokturu izmēri Tas ir tenisa raketes rokturis, ko spēlētājs tur...vairāk

Junioru tenisa rakešu rokturu izmēri

Tas ir tenisa raketes rokturis, ko spēlētājs tur rokā. Roktura izmēru nosaka tā perimetrs. Sākot spēlēt tenisu, bieži ir grūti izvēlēties pareizo tenisa raketes roktura izmēru. Tālāk piedāvājam šīs problēmas risinājumu. 

Tenisa raketes roktura izmēri tiek apzīmēti divos veidos — amerikāņu un eiropiešu.


G 2 = 4 1/4 collas = 108 mm
G 1 = 4 1/8 collas = 104 mm
G 0 = 4 collas = 100 mm
G 00 = 3 7/8 collas = 98 mm 
G 000 = 3 3/4 collas = 95 mm 
G 0000 = 3 5/8 collas = 92 mm
G 00000 = 3 1/2 collas = 89 mm

Uz tenisa raketēm neatradīsiet apzīmējumus centimetros. Gatavojot šo materiālu, collas pārrēķinājām centimetros, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo rokturi. Tas jums palīdzēs, ja nav iespējas paņemt raketi rokās, piemēram, ja tenisa raketi plānojat iegādāties interneta veikalā.

Roktura izmērs parasti tiek norādīts kājiņas apakšā. Roktura izmērs ir ļoti svarīgs, taču atšķirībā no raketes galvas izmēra, ne tāpēc, ka, izvēloties dažādus rokturu izmērus, sasniegsiet atšķirīgus spēles rezultātus. Roktura perimetram precīzi ir jāatbilst spēlētāja rokas izmēram, jo ​​tikai tad viņš var būt drošs, ka viņa satvēriens būs stingrs, rakete rokā būs stabila un plauksta nebūs noslogota.

Pirmais veids, kā var noteikt, vai tenisa rakete ir piemērota, ir mērīšana ar lineālu (ja nav tenisa raketes).

1. Iztaisnojiet plaukstu un izmēriet attālumu no tās centra līdz zeltneša galam.
2. Iegūto rezultātu (centimetros) salīdziniet ar norādīto izmēru tabulu un izvēlieties roktura izmēru.

Otrais veids noder, kad ir jāizvēlas no vairākiem dažāda izmēra rakešu rokturiem. Ja jums nav savas tenisa raketes, vienmēr varat izmantot drauga raketi un paskatīties, vai viņa raketes roktura izmērs būtu piemērots arī jums.

1. Paņemiet tenisa raketi tā, kā parādīts attēlā.
2. Ja otras rokas rādītājpirksts precīzi iekļaujas spraugā starp īkšķa paaugstinājumu un pirkstu galiem, tas nozīmē, ka rokturis ir pareizā izmēra.
3. Ja spraugā starp īkšķa paaugstinājumu un pirkstu galiem paliek daudz brīvas vietas, tas nozīmē, ka rokturis ir pārāk liels, un ieteicams izvēlēties rokturi ar mazāku perimetru.
4. Ja rādītājpirksts neietilpst spraugā starp īkšķa paaugstinājumu un pirkstu galiem, tas nozīmē, ka rokturis ir pārāk mazs, un ieteicams izvēlēties rokturi ar lielāku perimetru.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.