Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa rakete bērniem Yonex Ezone Junior 23

57,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

52,90€ Ietaupījums 7 %
Vecums (I) / Augstums (cm): 6-8/113-125
Svars (g): 210
Garums (collas): 23
Galvas laukums (cm2): 613
Stīgu izvietojums: 12/14
Ražotāja kods: YJ23GE
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 2 gab. 47,40€
52,90€ Yonex Ezone Junior 23
    ST86006.1
Yonex Ezone Junior 23 Uzsāciet sava bērna tenisa karjeru ar Yonex Ezone Junior 23 - debeszilā...vairāk

Yonex Ezone Junior 23

Uzsāciet sava bērna tenisa karjeru ar Yonex Ezone Junior 23 - debeszilā krāsā. Šī raķete ir īpaši izstrādāta jaunajiem tenisa cienītājiem vecumā no 6 līdz 8 gadiem jeb 113-125 cm augstumā, un tā ir ideāli piemērota gan pamata, gan vidēja līmeņa spēlētājiem, nodrošinot lielisku spēles vadību.

Jaudīgi efektīvs dizains

Ar izometrisko galvu Yonex Ezone Junior nodrošina lielu "sweet spot", ievērojami uzlabojot spēles komfortu. Tas ne tikai palīdz nostiprināt sitienu konsekvenci, bet arī paaugstina pārliecību katrā spēlē. Stīgu izkārtojums uzlabo bumbiņas rotāciju un griešanās kontroli, palīdzot nevainojami izpildīt sitienu.

Uzlabojiet sniegumu un komfortu

Šī raķete izceļas ar savu dinamisko funkcionalitāti un komfortu. Neatkarīgi no spēlētāja fiziskās sagatavotības - normālas, labas vai izcilas - šī raķete pastiprina viņa šūpoles potenciālu - vai tā būtu maza, vidēja vai liela, nodrošinot labāku kontroli un precizitāti. Turklāt šī raķete pievērš īpašu uzmanību spēlētāja komfortam, padarot to par lielisku izvēli regulārai spēlēšanai - vairākas reizes gadā, mēnesī vai nedēļā.

Izcila konstrukcija un specifikācijas

Izgatavota no izturīga alumīnija un nokrāsota krāšņā debeszilā krāsā, šī junioru raķete ir ne tikai izturīga, bet arī tikpat moderna. Ar 613 cm2 lielu galviņu, 23 collas garu, 12/14 stīgu modeli, tikai 210 g smagu svaru un 58,5 cm garu galviņu, tā ir viegla, bet izturīga, nodrošinot ātras kustības un elastību.

Produkta numurs: ST86006.1
Ražotāja kods: YJ23GE
Krāsa: Tirkīza
Vecums (I) / Augstums (cm): 6-8/113-125
Svars (g): 210 ? vairāk
Garums (collas): 23
Garums (cm): 58,5 ? vairāk
Galvas laukums (cm2): 613 ? vairāk
Stīgu izvietojums: 12/14 ? vairāk
Materiāls: alumīnijs
Apvalks:
Stīgas:
Galvenā krāsa: zils
Kā izvēlēties raketi bērnam Pareizi izvēlēta rakete padara tenisa spēli vieglāku...vairāk
Kā izvēlēties raketi bērnam

Kā izvēlēties raketi bērnam

Pareizi izvēlēta rakete padara tenisa spēli vieglāku un jautrāku. Tas ir īpaši svarīgi, izvēloties tenisa inventāru bērnam. Bērnu raketes ir īsākas, vieglākas un tām ir mazāks roktura izmērs nekā pieaugušo raketēm. Labākas kvalitātes un dārgākas bērnu raketes ir izgatavotas no grafīta kompozītiem. Bērnu rakešu rokturu izmēri parasti tiek saskaņoti ar rakešu izmēriem. Visām bērnu raketēm ir rūpnīcā uzstādītas stīgas, kuras reti tiek aizstātas tāpēc, ka tenisa treniņu laikā jaunākiem bērniem (4–8 gadi) vajadzētu izmantot bumbiņas ar mazāku kompresiju, kā arī bērni nesit bumbiņas tik stipri kā pieaugušie. Jāatceras, ka, izvēloties raketi bērnam, papildus bērna vecumam, ir jāņem vērā arī tādi fiziski faktori kā augums un svars.

Lai pareizi piemeklētu raketes izmēru bērna augumam un vecumam, izmantojiet šo diagrammu:

Raketes garums

17/19 colių

21 colla

23 collas

25 collas

26 collas

Aptuvens augums

89 - 99 cm

100 - 112 cm

113 - 125 cm

126 - 140 cm

141 - 165 cm

Aptuvens vecums

2 - 4 gadi

4 - 6 gadi

6 - 8 gadi

8 - 10 gadi

10 - 12 gadi

Junioru tenisa rakešu rokturu izmēri Tas ir tenisa raketes rokturis, ko spēlētājs tur...vairāk

Junioru tenisa rakešu rokturu izmēri

Tas ir tenisa raketes rokturis, ko spēlētājs tur rokā. Roktura izmēru nosaka tā perimetrs. Sākot spēlēt tenisu, bieži ir grūti izvēlēties pareizo tenisa raketes roktura izmēru. Tālāk piedāvājam šīs problēmas risinājumu. 

Tenisa raketes roktura izmēri tiek apzīmēti divos veidos — amerikāņu un eiropiešu.


G 2 = 4 1/4 collas = 108 mm
G 1 = 4 1/8 collas = 104 mm
G 0 = 4 collas = 100 mm
G 00 = 3 7/8 collas = 98 mm 
G 000 = 3 3/4 collas = 95 mm 
G 0000 = 3 5/8 collas = 92 mm
G 00000 = 3 1/2 collas = 89 mm

Uz tenisa raketēm neatradīsiet apzīmējumus centimetros. Gatavojot šo materiālu, collas pārrēķinājām centimetros, lai palīdzētu jums izvēlēties pareizo rokturi. Tas jums palīdzēs, ja nav iespējas paņemt raketi rokās, piemēram, ja tenisa raketi plānojat iegādāties interneta veikalā.

Roktura izmērs parasti tiek norādīts kājiņas apakšā. Roktura izmērs ir ļoti svarīgs, taču atšķirībā no raketes galvas izmēra, ne tāpēc, ka, izvēloties dažādus rokturu izmērus, sasniegsiet atšķirīgus spēles rezultātus. Roktura perimetram precīzi ir jāatbilst spēlētāja rokas izmēram, jo ​​tikai tad viņš var būt drošs, ka viņa satvēriens būs stingrs, rakete rokā būs stabila un plauksta nebūs noslogota.

Pirmais veids, kā var noteikt, vai tenisa rakete ir piemērota, ir mērīšana ar lineālu (ja nav tenisa raketes).

1. Iztaisnojiet plaukstu un izmēriet attālumu no tās centra līdz zeltneša galam.
2. Iegūto rezultātu (centimetros) salīdziniet ar norādīto izmēru tabulu un izvēlieties roktura izmēru.

Otrais veids noder, kad ir jāizvēlas no vairākiem dažāda izmēra rakešu rokturiem. Ja jums nav savas tenisa raketes, vienmēr varat izmantot drauga raketi un paskatīties, vai viņa raketes roktura izmērs būtu piemērots arī jums.

1. Paņemiet tenisa raketi tā, kā parādīts attēlā.
2. Ja otras rokas rādītājpirksts precīzi iekļaujas spraugā starp īkšķa paaugstinājumu un pirkstu galiem, tas nozīmē, ka rokturis ir pareizā izmēra.
3. Ja spraugā starp īkšķa paaugstinājumu un pirkstu galiem paliek daudz brīvas vietas, tas nozīmē, ka rokturis ir pārāk liels, un ieteicams izvēlēties rokturi ar mazāku perimetru.
4. Ja rādītājpirksts neietilpst spraugā starp īkšķa paaugstinājumu un pirkstu galiem, tas nozīmē, ka rokturis ir pārāk mazs, un ieteicams izvēlēties rokturi ar lielāku perimetru.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.