Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa vibrastopi Solinco Vibration Damper Hyper-Sorb 2P - Zaļš

Pēdējā cena: 5,90€
Ievads par Solinco vibrāciju amortizatoru Hyper-Sorb 2P - zaļš Izbaudiet augstāko komforta...vairāk

Ievads par Solinco vibrāciju amortizatoru Hyper-Sorb 2P - zaļš

Izbaudiet augstāko komforta līmeni un uzlabotu veiktspēju ar Solinco vibrāciju amortizatoru Hyper-Sorb 2P koši zaļā krāsā. Šis vibrāciju amortizators ir rūpīgi izstrādāts ar mērķi nodrošināt absolūtu izcilību, un tas sniedz jaunu dimensiju jūsu tenisa spēlē, piedāvājot ievērojamu vibrāciju absorbciju.

Augstākā vibrāciju absorbcija

Šis mūsdienīgais amortizators efektīvi absorbē nevēlamus triecienus un vibrācijas, nodrošinot optimālu spēles pieredzi. Izgatavots no elastīga, vibrāciju slāpējoša materiāla, tas aptver divas galvenās raketes stīgas, nodrošinot lielisku pārklājumu maksimālai vibrāciju samazināšanai.

Nevainojams dizains un krāsa

Solinco Vibration Damper Hyper-Sorb 2P ir koši zaļā krāsā un piešķir estētisku izskatu jūsu spēles aprīkojumam. Tā gludais un kompaktais dizains lieliski papildina tā piedāvāto kvalitāti, padarot to par vērtīgu papildinājumu jūsu aprīkojumam.

Produkta numurs: ST84993
Ražotāja kods: 1920365
Krāsa: Zaļš
Vibrostopu skaits: 2
Galvenā krāsa: zaļš
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.