Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa trepītes Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m

Tenisa trepītes Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m
19,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

16,90€ Ietaupījums 11 %
Ražotāja kods: 100322
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4 gab.

Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m

16,90€ Yakimasport Agility Criss Cross Ladder 4m
    ST74259
Yakimasport Agility Criss Cross kāpnes 4m - Uzlabojiet savu treniņu spēli Uzlabojiet savu...vairāk

Yakimasport Agility Criss Cross kāpnes 4m - Uzlabojiet savu treniņu spēli

Uzlabojiet savu fiziskās sagatavotības līmeni un veiklību ar Yakimasport Agility Criss Cross kāpnēm. Šis smalkais sporta inventārs ir neaizstājams priekšmets ikvienam, kurš nopietni pievēršas savam treniņu režīmam. Šīs kāpnes ir īpaši izstrādātas, lai sekmīgi darbotos dinamiskā vidē, tāpēc tās ir vislabākā izvēle profesionāliem treneriem, treniņu akadēmijām, kā arī ikvienam, kas vēlas uzlabot savu ātrumu, līdzsvaru un darbību ar kājām. Šīs kāpnes ar 4 metru garumu un 10 pakāpieniem ir piemērotas čempionu veidošanai.

Daudzpusīgs dizains inovatīviem treniņiem

Yakimasport Agility Criss Cross kāpnes ir mērķtiecīgi veidotas tā, lai jūsu treniņiem sniegtu neierobežotas iespējas. Tās patentētā dizaina elastīgums ļauj izkārtot kāpnes jebkurā formā, padarot tās par ideālu rīku improvizētām spēlēm un treniņu vingrinājumiem, pat rūpējoties par pašiem mazākajiem sporta entuziastiem. Katrs pakāpiens, kas prasmīgi kniedēts ar locītavām, ir regulējams, piedāvājot iespēju dažādot vingrinājumus un pielāgot treniņus konkrētām vajadzībām.

Pielāgots tenisam

Yakimasport Agility Criss Cross kāpnes, ko apstiprinājušas atzītas tenisa akadēmijas, ir svarīgs rīks, kas var ātri pārveidot jūsu spēli. Katra pakāpiena garums ir 40 cm, un tas nodrošina ideālu vidi, lai sagatavotu sportistus ātrdarbīgām kustībām un veiklībai, kas nepieciešama tenisā.

Secinājums

Iegādājieties Yakimasport Agility Criss Cross kāpnes un izbaudiet efektīvas, personalizētas treniņu sesijas priekšrocības. Izbaudiet prieku, pārspējot savas robežas un pakāpeniski apgūstot veiklību un izturību. Ņemiet līdzi uz savu laukumu vislabāko treniņu palīgu un ļaujiet Yakimasport kāpnēm vadīt jūsu ceļu uz triumfu.

Produkta numurs: ST74259
Ražotāja kods: 100322
Garums (cm): 400
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.