Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Treniņu mērķi Gamma Disc Cone - Violets

23,90€
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
2 gab.

Gamma Disc Cone - Violets

23,90€ Gamma Disc Cone - Violets
    ST16993
Gamma diska konuss - 5 vienību komplekts Produkta apraksts Uzlabojiet savas prasmes un...vairāk

Gamma diska konuss - 5 vienību komplekts

Produkta apraksts

Uzlabojiet savas prasmes un uzlabojiet sniegumu ar Gamma disku konusu komplektu, kas ir precīzi izstrādāts, lai maksimāli uzlabotu rezultātus un uzlabotu jūsu treniņu rutīnu. Komplektā ietilpst pieci atšķirīgu krāsu disku konusi, kas izstrādāti, lai nodrošinātu nepārspējamu veiktspēju, pievilcīgu izskatu un palīdzētu sasniegt jaunu sportiskā profesionalitātes līmeni.

Ekskluzīvas funkcijas

Gamma diska konusi nav tipiski treniņu konusi. Tā kā iepakojumā ir piecas dažādas krāsas, jūs varat viegli atšķirt vingrinājumus, vienlaikus izbaudot šo konusu daudzpusību. Izgatavoti no izturīgiem plastmasas materiāliem, tie ir paredzēti jebkurai vētrai - gan skarbiem laikapstākļiem, gan stingrām aktivitātēm.

Uzlabojiet savu treniņu ar Gamma

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties uzlabot savu veiklību, precizēt koordināciju vai koncentrēties uz ātrumu un precizitāti, šie disku konusi ir lielisks papildinājums jebkuram treniņu režīmam. Tie ir ideāli piemēroti individuāliem treniņiem vai komandas vingrinājumiem, un to daudzpusīgā daba ļauj jums izveidot pielāgotus treniņus, pamatojoties uz jūsu konkrētā sporta veida vai fitnesa vajadzībām.

Izturīgi un daudzpusīgi

Gamma diska konuss - 5P izceļas ne tikai ar iespaidīgu izturību, bet arī ar daudzfunkcionalitāti. Ar diametru, kas nodrošina vieglu pamanāmību un atpazīstamību, šie konusi ir ideāli piemēroti visdažādākajām sporta aktivitātēm, tostarp futbolam, futbolam, beisbolam un citām.

Savākšanas punkts

Vēlaties iegādāties Gamma disku konusus - 5P? Tos var saņemt al. Bohaterów Września 12. Paaugstiniet savu treniņu pavisam jaunā līmenī ar šiem daudzpusīgajiem, izturīgajiem un pielāgojamiem krāsainajiem konusiem. Atcerieties, ka treniņš ir atslēga uz pilnību, un ar Gamma disku konusu komplektu jūs esat uz pareizā ceļa, lai izceltos savā izvēlētajā sporta veidā. Iegādājieties savu komplektu jau tagad.

Noslēguma paziņojums

Sporta pasaulē ir svarīgs katrs uzlabojums. Uzlabojiet savu treniņu pieredzi ar Gamma Disc Cone - 5P. Kvalitāte, krāsa un dinamiska funkcionalitāte - šie konusi nodrošina to visu. Veiciet savu gājienu uz efektīvāku un lietderīgāku treniņu ceļu jau tagad. Pielāgojiet

Produkta numurs: ST16993
Krāsa: Violets
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.