Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Konusi SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

43,40€
Ražotāja kods: NSK000077
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
2 gab.

SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p

43,40€ SKLZ Pro Training Agility Cones 2" 20p
    ST73441
SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P - Papildiniet savu treniņu sesiju aizraujošumu un...vairāk

SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P - Papildiniet savu treniņu sesiju aizraujošumu un dažādību

Palieliniet savu veiklību, ātrumu un vispārējo sportisko potenciālu ar SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P. Šis 20 konusu komplekts ir daudzpusīga izvēle jebkuram sportistam, trenerim vai personīgajam trenerim, kas vēlas iekļaut treniņu programmā dažādus vingrinājumus un izaicinājumus. Šie spilgti dzeltenie konusi ar ražotāja kodu NSK000077 nodrošina nepārspējamu praktiskuma, izturības un redzamības kombināciju. Padziļināti iepazīsimies ar īpašībām, kas šos konusus ierindo sporta treniņu aprīkojuma līderpozīcijā.

Nepārspējama VIDOJAMĪBA un UZTURĪBA

Šie veiklības konusi ir koši dzeltenā krāsā, un tie nodrošina lielisku redzamību. Neatkarīgi no tā, vai trenējaties iekštelpās vai uz zāliena laukuma, varat būt pārliecināti, ka viegli identificēsiet savu komplektu un viegli orientēsieties vingrinājumu laikā. Turklāt izturīgais dizains garantē ilgstošu veiktspēju, vienlaikus saglabājot izturību pret nodilumu un nolietojumu, ko rada laikapstākļi vai ilgstoša lietošana.

DAUDZIEM SPORTA VEIDIEM UN VINGRINĀJUMIEM

Neatkarīgi no tā, vai nodarbojaties ar futbolu, futbolu, basketbolu vai vienkārši esat fitnesa entuziasts, kas regulāri veic treniņus, veiklības konusi ir lielisks instruments. Izmantojot SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES, esiet gatavi izveidot daudz efektīvu vingrinājumu un vingrinājumu, uzlabojot koordināciju, ātrumu un līdzsvaru. Tie ir arī pielāgojami lietošanai ar nūjām, piedāvājot plašākas iespējas dinamisku treniņu programmu izstrādei.

SKLZ ZĪMEKLS

SKLZ zīmols garantē augstas kvalitātes sporta treniņu aprīkojumu, kas iztur laika pārbaudi. SKLZ ir sporta rezultātu un treniņu aprīkojuma pionieri, kas nepārtraukti ievieš inovācijas, nodrošinot, ka visu līmeņu sportisti sasniedz un pārspēj savus mērķus. SKLZ PRO TRAINING AGILITY CONES 2" 20P apliecina zīmola apņemšanos palīdzēt sportistiem progresēt, gūt panākumus un izbaudīt treniņu gaitas. Paaugstiniet savu veiklības treniņu līmeni, uzlabojiet savu sportisko sniegumu,

Produkta numurs: ST73441
Galvenā krāsa: dzeltens
Ražotāja kods: NSK000077
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.