Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Konusi Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Sarkans

6,90€
Ražotāja kods: V191A
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Sarkans

6,90€ Pro's Pro Premium Kegel (holes and pocket) 1P - Sarkans
    ST63401
Pro's Pro Premium Kegel (ar caurumiem un kabatām) 1P - Sarkans Optimizējiet savu treniņu...vairāk

Pro's Pro Premium Kegel (ar caurumiem un kabatām) 1P - Sarkans

Optimizējiet savu treniņu rutīnu ar īpaši daudzpusīgo un viegli lietojamo Pro's Pro Premium Kegel. Precīzi izgatavots un izstrādāts tā, lai būtu saderīgs ar daudziem citiem modeļiem, šis treniņu rīks paver plašas iespējas gan sporta entuziastiem, gan sportistiem, kas vēlas uzlabot savu treniņu režīmu. Pro's Pro Premium Kegel ir neatņemama jebkuras fitnesa programmas sastāvdaļa, un tā daudzveidīgais pielietojums garantē, ka treniņi būs daudzveidīgi un saistoši. Lūdzu, ņemiet vērā, ka attēlā redzamajos attēlos parādīti ieteicamie lietošanas veidi, un katrs izstrādājums tiek pārdots atsevišķi.

Augstākā līmeņa sporta inventārs

Pro's Pro Premium Kegel ir 38 cm augsts, tā pamatnes diametrs ir 34 cm, un tas sver 320 gramus. Izstrādāts ar īpašām atverēm, kas pielāgotas Pro's Pro stieņiem, kegelis ļauj veikt daudzas modifikācijas, kas vēl vairāk paplašina vingrinājumu iespēju klāstu. Tā izteiksmīgā sarkanā krāsa nodrošina, ka tas ir viegli atpazīstams augstas intensitātes treniņu sesiju laikā vai labas redzamības apstākļos. Ražotāja kods - V191A.

Viegla uzstādīšana un plaša funkcionalitāte

Pro's Pro Premium Kegel uzstādīšana ir vienkārša un ērta, veicinot netraucētu pāreju no vienas vingrošanas rutīnas uz citu. Tā daudzpusīgais dizains veicina neierobežotas treniņu variācijas un ir neaizstājams aprīkojuma elements, kas piemērots visdažādākajām sporta disciplīnām. Paaugstiniet savu treniņu līmeni ar Pro's Pro Premium Kegel un izbaudiet aizrautību, sasniedzot jaunus personīgos rekordus un pastāvīgi pārspējot savus fitnesa mērķus. Lai nodrošinātu pilnvērtīgu un dinamisku treniņu, uzticieties Pro's Pro Premium Kegel.

Produkta numurs: ST63401
Ražotāja kods: V191A
Krāsa: Sarkans
Galvenā krāsa: sarkans
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.