Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa overgripu Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Melns

9,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

7,90€ Ietaupījums 12 %
Gripu lipīgums: sauss
Perforācija:
Ražotāja kods: 478670-005
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
varianti:
Tenisa overgripu Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Rozā
Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Rozā
vairāk
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Melns

Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 7,40€
7,90€ Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - Melns
    ST77367
Uzlabojiet savu rokturi ar Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - melns Bullpadel HaC Overgrip GB...vairāk

Uzlabojiet savu rokturi ar Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - melns

Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P sniedz inovācijas, kas maina spēles gaitu, jūsu rokās. Šī augstākās kvalitātes virsrokturis, kas ietērpts valdzinošā melnā (negro) krāsā, apvieno veiktspēju, funkcionalitāti un stilu vienā augstas kvalitātes iepakojumā. Turklāt tās rūpīgi izstrādātās funkcijas izceļ labāko no jūsu aprīkojuma, nemainot tā pamatīpašības.

Augstākās kvalitātes dizains un materiāls

Bullpadel HaC Overgrip ir izstrādāts, pievēršot uzmanību pat vissīkākajām detaļām. Tās vieglā konstrukcija nodrošina minimālu svara palielinājumu, nodrošinot, ka jūsu raķete saglabā savas sākotnējās īpašības. Turklāt tā ir rūpīgi kalibrēta pēc biezuma, nodrošinot optimālu līdzsvaru starp komfortu un kontroli.

Uzlabota mitruma absorbcija

Šī gripa spēks slēpjas arī tā inovatīvajā perforētajā dizainā. Šīs stratēģiski izvietotās perforācijas izcili absorbē mitrumu, saglabājot virsmu sausu pat visintensīvāko spēļu laikā. Rezultātā spēlētāji var baudīt drošu satvērienu ilgāku laiku, veicinot maksimālu kontroli un precizitāti sitienos.

Ērts iepakojums

Katrā Bullpadel HaC Overgrip GB 1201 3P - negro iepakojumā ir trīs overgripi, kas piedāvā lielisku vērtību gan amatieriem, gan profesionāliem spēlētājiem. Neatkarīgi no tā, vai jūs maināt gripus spēles vidū vai paturat tos kā rezerves, šis produkts piedāvā nepārspējamu ērtumu.

Dry-Touch tekstūra

Neskatoties uz Bullpadel HaC Overgrip izcilo mitruma novadīšanas spēju, tā tekstūra ir sausa pieskārienam. Šī īpašība nodrošina neslīdošu virsmu, nodrošinot spēlētājiem nemainīgu satvērienu.

Detalizēta informācija par produktu

  • Pamatkrāsa: melna (Negro)
  • Perforēts: Perforēta: Jā
  • Roktura tekstūra: Sauss pieskāriens
  • Rokturu skaits: 3
  • Izstrādājuma tips: Virsgripa:
  • Ražotāja kods: 478670-005

Produkta numurs: ST77367
Ražotāja kods: 478670-005
Krāsa: Melns
Galvenā krāsa: melns
Gripu lipīgums: sauss
Perforācija:
Gripu skaits: 3
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.