Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Līdzsvara disks Yakimasport Balance Disc - Oranžs

Līdzsvara disks Yakimasport Balance Disc - Oranžs
14,40€
Ražotāja kods: 100071
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
2 gab.

Yakimasport Balance Disc - Oranžs

14,40€ Yakimasport Balance Disc - Oranžs
    ST74312
Uzlabojiet savu fitnesa spēli ar Yakimasport balansa disku - oranžs Uzlabojiet līdzsvaru un...vairāk

Uzlabojiet savu fitnesa spēli ar Yakimasport balansa disku - oranžs

Uzlabojiet līdzsvaru un pamatnes spēku

Vēlaties paaugstināt savu fitnesa līmeni? Meklējiet tikai Yakimasport līdzsvara disku. Šis līdzsvara disks, kura diametrs ir 33 cm, ir ideāls papildinājums jūsu tenisa treniņu režīmam. Tā galvenā funkcija ir stimulēt jūsu ķermeņa dabisko enerģiju, piemērojot akupresūru konkrētiem ķermeņa receptoriem, tādējādi palielinot jūsu veiklību un izturību vissmagākajos tenisa mačos.

Izbaudiet komfortu un atbalstu

Yakimasport līdzsvara disks ir izgatavots tā, lai izturētu maksimālo lietotāja svaru 150 kg, tāpēc tas ir izturīgs un uzticams visām jūsu treniņu vajadzībām. Tā īpašais dizains ietver masāžas izciļņus, kas izkaisīti pa diska virsmu, tādējādi nodrošinot terapeitisku efektu, kamēr jūs uzlabojat savu līdzsvaru un pamata stabilitāti. Šis dizains nodrošina arī papildu neslīdēšanas drošības līmeni, lai jūs varētu droši vingrot.

Pievilcīga estētika

Šis līdzsvara disks, kas ietērpts koši oranžā krāsā, ir ne tikai funkcionāls, bet arī stilīgs, un jūsu sporta zālē vai fitnesa studijā tas noteikti pievērsīs uzmanību. Pateicoties Yakimasport galvenajai uzmanībai detaļām, šis izstrādājums izcili mirdz, padarot jūsu treniņu sesijas vēl uzmundrinošākas un jautrākas!

Produkta numurs: ST74312
Galvenā krāsa: oranža
Iepakots pa (gabaliem): 1
Ražotāja kods: 100071
Krāsa: Oranžs
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.