Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 60 dienām
Preču atgriešana līdz 60 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Gumijas ekspanderi SKLZ Resistance Cable Set (15lb - 6,80kg)

Dāvanas
33,16€
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
Pieejamais daudzums:
2 gab.

SKLZ Resistance Cable Set (15lb - 6,80kg)

33,16€ SKLZ Resistance Cable Set (15lb - 6,80kg)
    ST73456
Izbaudiet SKLZ pretestības kabeļu komplekta spēku (15lb - 6,80 kg) Dodieties ceļā uz fizisko...vairāk

Izbaudiet SKLZ pretestības kabeļu komplekta spēku (15lb - 6,80 kg)

Dodieties ceļā uz fizisko izcilību ar SKLZ pretestības kabeļu komplektu (15 lb - 6,80 kg). Šis daudzfunkcionālais fitnesa rīks ne tikai stiprina jūsu muskuļus; tas ir jūsu biļete uz pilna ķermeņa treniņu, kas padarīs jūs ne tikai spēcīgāku, bet arī elastīgāku. Mūsu pretestības kabeļu komplekts ir jūsu sabiedrotais, lai sasniegtu izcilus fitnesa rezultātus.

Kvalitāte un izturība jums pa rokai

Izgatavots no īpaši izturīgas un izturīgas gumijas, mūsu pretestības kabelis sola stabilu darbību ilgstošas lietošanas laikā. Šī pretestības kabeļu komplekta galvenā krāsa ir daudzkrāsaina, kas atspoguļo vingrinājumu dinamiku un daudzveidību, kurus ar to varat veikt. Tas ir komplektā, kurā ietilpst gan pretestības kabeļi, gan rokturi.

Unikālā Slide'N'Lock sistēma

Ar ko SKLZ pretestības kabeļu komplekts atšķiras no citiem? Tā ir inovatīvā SLIDE'N'LOCK sistēma, kas ļauj viegli mainīt pretestību, padarot jūsu treniņus elastīgus un pielāgotus jūsu spēka treniņu vajadzībām.

Neierobežots ķermeņa treniņš

SKLZ pretestības kabeļu komplekts ir paredzēts gan ķermeņa augšdaļas, gan apakšdaļas treniņiem. Tas piedāvā neierobežotas iespējas dažādiem fiziskās sagatavotības vingrinājumiem. Neatkarīgi no tā, vai tonizējat rokas, nostiprinat vēderpresi vai veidojat kājas, šis pretestības kabeļu komplekts ir lielisks līdzeklis, lai sasniegtu savus fitnesa mērķus.

Kāpēc izvēlēties SKLZ?

SKLZ ir pazīstams zīmols, kam uzticas fitnesa entuziasti visā pasaulē. Mēs piedāvājam augstākās klases fitnesa aprīkojumu, kas paredzēts, lai tuvinātu jūs jūsu mērķu sasniegšanai. Izvēlieties SKLZ pretestības kabeļu komplektu - un izveidojiet savām vajadzībām pielāgotu fitnesa rutīnu. Izbaudiet SKLZ atšķirību, apmeklējot mūsu tīmekļa vietni. Izpētiet mūsu plašo produktu klāstu, kas no jauna noteiks visu jūsu treniņu rutīnu. SKLZ pretestības kabeļu komplekts (15 lb - 6,80 kg). Tas ir vairāk nekā tikai fitness - tas ir dzīvesveids. Sāciet savu ceļojumu uz to jau šodien. Atpūtiet sevī sportistu ar SKLZ.

Produkta numurs: ST73456
Galvenā krāsa: daudzkrāsains
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.