Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 60 dienām
Preču atgriešana līdz 60 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Treniņu nūja SKLZ Mobility Bar

Dāvanas
115,81€
Ražotāja kods: MCMB-001 V1
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
Pieejamais daudzums:
1 gab.

SKLZ Mobility Bar

115,81€ SKLZ Mobility Bar
    ST73416
Ieteicamie produkti
Dāvanas
Treniņu siena Pro's Pro Rebound Net

Treniņu siena
Pro's Pro Rebound Net

 
133,86€
 
Dāvanas
Treniņu komplekts Topspin Pro
Treniņu komplekts Topspin Pro

Treniņu komplekts
Topspin Pro

160,00€
156,32€
Ietaupījums 2%
Atklājiet SKLZ MOBILITY BAR izcilību Pārvērtējiet savus spēka un lokanības treniņus ar izcilu...vairāk

Atklājiet SKLZ MOBILITY BAR izcilību

Pārvērtējiet savus spēka un lokanības treniņus ar izcilu vingrošanas rīku - SKLZ Mobility Bar. Šis aprīkojums, ko izstrādājis slavens zīmols, kas atbalsta fitnesa un sporta rezultātus, ir jūsu nākamā līmeņa risinājums ķermeņa augšdaļas treniņiem, stabilizācijas, lokanības un nostiprināšanas vingrinājumiem.

Lielisks fitnesa rīks izcilam treniņam

SKLZ Mobility Bar nav tikai parasts trenažieris, tas ir izcils fitnesa rīks, kas ir izstrādāts, lai palīdzētu atveseļošanās, rehabilitācijas un iesildīšanās procesā. Šis stienis, ko bieži izmanto sportisti un personīgie treneri, veicina mobilitāti, stabilitāti un spēku. Dizains ir glīts un funkcionāls, un tā pamatkrāsa ir melna, atspoguļojot jūsu treniņu aprīkojuma profesionalitātes un stila sajūtu.

SKLZ MOBILITY BAR galvenās funkcijas

SKLZ Mobility Bar ir aprīkots ar ražotāja kodu: MCMB-001 V1, kas apliecina tās autentiskumu un izcilu kvalitāti. Stabiņš ļauj veikt virkni vingrinājumu, kas vērsti uz ķermeņa augšdaļu, tostarp pleciem, krūtīm, muguru un rokām. Tā daudzpusība neaprobežojas tikai ar vingrinājumiem, bet arī ar rehabilitāciju un iesildīšanos pirms treniņa. Uzlabojot jūsu elastību un mobilitāti, mobilitātes stienis ne tikai paātrina jūsu fitnesa progresu, bet arī palīdz novērst traumas, padarot to par neatņemamu jebkura treniņa režīma sastāvdaļu.

SKLZ zīmols - veselīgāka un spēcīgāka ķermeņa popularizēšana

SKLZ produkti kā cienījams vārds fitnesa nozarē ir pazīstami ar savu izcilo dizainu, funkcionalitāti un izturību. SKLZ mobilitātes stienis nav izņēmums. Šis mobilitātes stienis ir labi konstruēts un izstrādāts tā, lai kalpotu ilgi, un tas ir lielisks ieguldījums jūsu veselībā, jo tas ir uzticams, lai atdzīvinātu fitnesa nodarbības.

Ieguldiet SKLZ mobilitātes stieņa iegādē jau šodien

Iekļaujiet SKLZ Mobility Bar savā fitnesa režīmā un izbaudiet treniņu pārmaiņas. Apvienojot vienkāršību ar progresīvām treniņu metodēm, stienis sniedz ļoti efektīva treniņu rīka būtību. Izjūtiet, kā ar SKLZ Mobility stieņa palīdzību uzlabojas jūsu spēks, stabilitāte un lokanība.

Produkta numurs: ST73416
Galvenā krāsa: melns
Ražotāja kods: MCMB-001 V1
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.