Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Preču atgriešana līdz 30 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Treniņu šķēršļi Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zaļš

8,40€
Ražotāja kods: V124
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 72h
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zaļš

8,40€ Pro's Pro Flat hurdle Quick 6 - Zaļš
    ST71339
Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - zaļš Paaugstiniet savu sporta treniņu līmeni ar Pro's Pro Flat...vairāk

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - zaļš

Paaugstiniet savu sporta treniņu līmeni ar Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6. Šis dinamiskais treniņu rīks ir īpaši izstrādāts, lai uzlabotu ātrumu, veiklību un koordināciju, un tas ir nepieciešams ikvienam sportistam, kurš vēlas uzlabot savu sniegumu laukumā.

Par produktu

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6, kas izceļas ar koši zaļu krāsu, ir aprīkots ar daudzām veiktspēju uzlabojošām funkcijām. Tas ļauj sportistiem izpildīt dažādus vingrinājumus un vingrinājumus, kuru mērķis ir uzlabot veiklību un darbu ar kājām. Ideāli piemērots izmantošanai uz jebkura seguma, tas ir piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem, bruģējot ceļu viņu treniņu programmas optimizēšanai.

Palieliniet savu veiklību un ātrumu

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 nav tikai barjerskrējiens; tas ir instruments sprādzienbīstamas spēka, ātruma un labākas kājstarpes attīstīšanai. Izstrādāts, lai palīdzētu sportistiem ātri lēkt, tas palīdz intensificēt treniņus un padarīt treniņu sesijas produktīvākas, tādējādi palīdzot sasniegt labākus rezultātus.

Augstas kvalitātes konstrukcija izturībai

Izgatavots no augstākās kvalitātes materiāliem, Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 nodrošina izturību un stabilitāti. Plakanā konstrukcija novērš šķēršļu paklupšanu, tādējādi uzlabojot drošību intensīvu treniņu laikā. Nemaz nerunājot par spoži zaļo krāsu, tā treniņiem piešķir dzīvīgumu, vienlaikus nodrošinot maksimālu redzamību vingrinājumu laikā.

Ražotāja informācija

Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 ir ražojis pazīstamais sporta aprīkojuma zīmols Pro's Pro, kas identificēts ar ražotāja kodu V124. Pro's Pro, kas ir pazīstams ar augstas kvalitātes, uz sniegumu orientētu preci, ar šo produktu vēlreiz pierāda savu pilnību augstākās klases treniņu aprīkojuma ražošanā. Uzlabojiet savu treniņu, uzlabojiet savu sniegumu un sasniedziet sava sportiskā potenciāla zenītu ar Pro's Pro Flat Hurdle Quick 6 - Green. Tas ir ne tikai treniņu rīks, bet arī veids, kā nodrošināt, lai vienmēr būtu savā labākajā formā!

Produkta numurs: ST71339
Galvenā krāsa: zaļš
Ražotāja kods: V124
Krāsa: Zaļš
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.