Bezmaksas piegāde no 129 €
Bezmaksas piegāde no 129 €
Preču atgriešana līdz 60 dienām
Preču atgriešana līdz 60 dienām
Vairāk nekā 17000 preču
Vairāk nekā 17000 preču

Tenisa pamatgripu Pacific Supreme Grip white 1P

Dāvanas
9,00€

Rekomendētā mazumtirdzniecības cena

7,98€ Ietaupījums 11 %
Gripu lipīgums: sauss
Gripa biezums (mm): 1,80
Perforācija:
Pērc un ietaupi ar
Lojalitātes Programmu
Mēs nosūtām preces 48h
varianti:
Tenisa pamatgripu Pacific Supreme Grip blue 1P
Pacific Supreme Grip blue 1P
Tenisa pamatgripu Pacific Supreme Grip black 1P
Pacific Supreme Grip black 1P
vairāk
Pieejamais daudzums:
4+ gab.

Pacific Supreme Grip white 1P

Kompleksie iepakojumi:
Daudzums Vienības cena
No 3 gab. 7,79€
7,98€ Pacific Supreme Grip white 1P
    ST16034
Iepazīstinām ar Pacific Supreme Grip tenisa aproci - balta (1P) Uzsāciet savu uzvaras gājienu...vairāk

Iepazīstinām ar Pacific Supreme Grip tenisa aproci - balta (1P)

Uzsāciet savu uzvaras gājienu tenisa kortā ar Pacific Supreme Grip tenisa aproci klasiskā baltā krāsā. Šis augstākās klases sintētiskais overgrip ne tikai uzlabos jūsu spēli, bet arī nodrošinās izcilu komfortu un praktiskumu.

Efektīva mitruma absorbcija

Pacific Supreme Grip ir jūsu ideāls sabiedrotais augstas spriedzes tenisa mačos, jo tās augstākā mitruma absorbcijas spēja nodrošina sausu un ērtu satvērienu, garantējot neslīdēšanu visu atpakaļgaitas spēļu laikā.

Optimāls biezums ar perforāciju

Ar 1,80 mm biezumu virsgrip nodrošina ideālu līdzsvaru starp sajūtu un amortizāciju. Perforētais dizains uzlabo ventilāciju, vienlaikus nodrošinot ātrāku sviedru iztvaikošanu, saglabājot saķeri sausu un stingru pat vissarežģītākajās spēlēs.

Izturīgs un ilgmūžīgs

Izgatavots no augstas kvalitātes sintētiska materiāla, Pacific Supreme Grip sola izturīgu un ilgstošu lietošanu. Tās sausā saķere nodrošina, ka tā saglabājas nevainojamā stāvoklī pat pēc neskaitāmiem spēcīgiem metieniem, ļaujot jums saglabāt savu spēli maksimāli labā līmenī.

Produkta numurs: ST16034
Gripu skaits: 1
Gripu lipīgums: sauss
Materiāls: sintētisks
Galvenā krāsa: balts
Gripa biezums (mm): 1,80
Perforācija:
Kā izvēlēties tenisa gripu Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām....vairāk
Kā izvēlēties tenisa gripu

Kā izvēlēties tenisa gripu

Teniss ir sports, kurā ļoti būtiska loma ir vismazākajām detaļām. Sagatavojot tenisa raketi spēlei, svarīgi ir nodrošināt atbilstošu, tīru gripu. Gripus varam sadalīt pamatagripos (basic grip) un overgripos (overgrip). Pamatgripi ir tie, kas atrodas uz katras raketes pirkuma brīdī. Tie ir apmēram 2 mm biezi gripi, kas ir izgatavoti no plastmasas un ādas. Tie pilda dažas funkcijas: absorbē mitrumu, nodrošina komfortu, turot raketi rokā, ir lipīgi. Overgripi ir plāni gripi, kuru biezums ir aptuveni 0,4–0,7 mm un ar kuriem aptin pamatgripus atkarībā no spēlētāja vajadzībām un tāda gripa parametra, kurš spēlētājam ir vissvarīgākais. Tā var būt mitruma absorbcija, kad spēlētāja plaukstas ātri svīst, vai apvalka lipīgums, kad spēlētājs vēlas sajust drošu tvērienu. Overgripi var būt sausāki vai mitrāki un to izvēle ir atkarīga tikai no pašiem spēlētājiem. Tie nedaudz palielina raketes rokturi apkārtmēru, kas ir atkarīgs no gripa biezuma un tā, cik stipri un blīvi tie tiek uztīti. Tie veic arī higiēnas funkcijas, kā arī palielina raketes estētiku ar dažādām krāsām. Tos vajadzētu nomainīt, kad tie zaudē savas īpašības un kļūst ļoti netīri vai ir redzami nodiluši.

Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.