Tenisa bumbiņas – ar kurām spēlēt?

Tenisa bumbiņu iegāde sākumā var likties diezgan vienkārša. Plašs bumbiņu klāsts sniedz daudz iespēju, no kā izvēlēties. Iepazīstināšu ar tenisa žargonu, lai tu būtu pārliecināts, ko pērc.

Pamata iedalījumā izdalām trīs bumbiņu kategorijas: bērnu bumbiņas, bezspiediena bumbiņas un spiediena bumbiņas. Pirmās kategorijas bumbas ir paredzētas jaunākajiem tenisistiem. Pārējās divas kategorijās ietilpst tā saucamo regulāro spēļu bumbiņas.

 

Spiediena bumbiņas

Šīs bumbiņas ir daudz “mīkstākas” par bezspiediena bumbiņām, tādeļ tās rada lielāku spēles komfortu. To uzbūve, proti, spiediena kritums bumbiņu iekšpusē, padara tās mazāk izturīgas. Atvērtas spiediena bumbiņas, kas atstātas uz apmēram divām nedēļām (pat ja tās neizmanto), nav derīgas spēlei. Profesionāli spēlētāji maina bumbiņas ik pēc 9 geimiem. Katrs bumbiņu ražotājs ražo trīs bumbiņu klases, bumbiņas profesionālajam, čempionāta un atpūtas līmenim. Profesionālās tenisa bumbiņas raksturo katra ražotāja piedāvātā augstākā kvalitāte. Šīs bumbiņas izmanto profesionāļi ATP un WTA spēlēs.  

Pērkot profesionālās bumbiņas, vari cerēt uz izcilu sniegumu un izturību. Čempionāta līmeņa spiediena bumbiņas noteikti būs pietiekamas lielākai daļai līgas spēļu, savukārt atpūtas bumbiņas galvenokārt tiek izmantotas par treniņu bumbiņām, treneru tūbiņu ieliktņiem vai bumbiņu mašīnām, un tās nav atļautas vairāku līgu mačos. Starp tiem mēs varam atšķirt šādas bumbiņas: extra duty (paredzētas cietajiem laukumiem, ar lielāku izturību), regular (spēlēšanai uz māla laukumiem vai zālē), high altitude (spēlēm lielākos ģeogrāfiskajos augstumos) un HydroGuard (bumbiņas, kas ir izturīgākas pret mitrumu).

 

Bezspiediena bumbiņas

Pildītas ar biezu kaučuku. Bezspiediena tenisa bumbiņas raksturo ļoti augsta izturība. Tas izriet no to uzbūves, kas nozīmē, ka tās ir cietākas un smagākas. Spēles laikā ir jūtams to “smagums” salīdzinājumā ar spiediena bumbām. Neskatoties uz to, tās ir lieliski piemērotas treniņiem un  būs lieliska izvēle spēlētājiem, kuri laiku pa laikam ierodas laukumā. Tās tiek pārdotas neiesaiņotas vai maisos.

 

Tenisa bumbiņas pieaugušajiem pārdod kārbās pa 3 vai 4 bumbiņām vienā kārbā. Saistībā ar lielu tenisa bumbiņu patēriņu bumbiņas var iegādāties lielākās kastēs. Tenisa bumbiņu kastē ietilpst parasti ir 18 kārbas (4 bumbiņās kārbā). 

Tenisa bumbiņas bērniem parasti iepako maisos vai spainīšos, tādējādi tās var viegli pārvadāt un pārnest uz laukuma.

Lauki, kas atzīmēti ar *, ir obligāti jāaizpilda.

*Es piekrītu savu personīgo datu apstrādei, ko veic Strefa Tenisa Sp. z o.o. Sp. K.

Saistītie produkti
Tenisa bumbiņas kartona kastēs Head Pro (Strefa Tenisa logo) - 18 x 4B

Tenisa bumbiņas kartona kastēs
Head Pro (Strefa Tenisa logo) - 18 x 4B

123,00€
73,90€
Ietaupījums 40%
Tenisa bumbiņas kartona kastēs Wilson Tour Premier All Court - 18 x 4B

Tenisa bumbiņas kartona kastēs
Wilson Tour Premier All Court - 18 x 4B

166,00€
92,90€
Ietaupījums 44%
Tenisa bumbiņas Wilson Us Open 4B

Tenisa bumbiņas
Wilson Us Open 4B

8,00€
6,40€
Ietaupījums 20%
Tenisa bumbiņas Wilson Championship Extra Duty 4B

Tenisa bumbiņas
Wilson Championship Extra Duty 4B

8,00€
5,40€
Ietaupījums 33%
Tenisa bumbiņas Head Tour 4B

Tenisa bumbiņas
Head Tour 4B

10,00€
6,40€
Ietaupījums 36%
Tenisa bumbiņas Wilson Roland Garros All Court 4B
Tenisa bumbiņas Wilson Roland Garros All Court 4B

Tenisa bumbiņas
Wilson Roland Garros All Court 4B

8,00€
5,40€
Ietaupījums 33%
Tenisa bumbiņas Wilson Triniti 4B

Tenisa bumbiņas
Wilson Triniti 4B

10,00€
7,90€
Ietaupījums 21%
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.