Aizvērt filtrus
Filtrēt pēc:

Kā izvēlēties apavu izmēru?

Ļoti svarīgi ir izvēlēties pareizu tenisa apavu izmēru. Apavi ietekmē spēles kvalitāti, veidu, kā pārvietojamies uz laukuma, labsajūtu un galu galā arī fizisko veselību. Tenisa apaviem jābūt pareizi piestiprinātiem pie spēlētāja pēdas. Tie nedrīkst būt pārāk lieli, jo pēda pārvietosies kurpē un veidosies nobrāzumi. Tie arī nedrīkst būt pārāk stingri, jo tas samazinās asins plūsmu pēdās un apavu iekšpusē nebūs atbilstošas gaisa cirkulācijas.
Pirms sākat spēlēt tenisu, pārliecinieties, ar kuru tenisa bumbiņu vajadzētu spēlēt. Spiediena vai bezspiediena?
Veikla pārvietošanās pa tenisa laukumu ir atkarīga no atbilstoši piemeklētiem tenisa apaviem. Uzzini, kā izvēlēties pareizus tenisa apavus.
Nezini, kādu tenisa raketes roktura izmēru izvēlēties? Izlasi šo rakstu.

Sāc savu tenisa piedzīvojumu.

Nezini, kā sākt savu piedzīvojumu ar tenisu? Lūk, daži praktiski padomi, kas tev palīdzēs pirmo reizi iziet tenisa laukumā.

Tenisa rakete - kas jāņem vērā?

Atbilstošas tenisa raketes izvēle noteikti ir pirmais lēmums, ar kuru nāksies saskarties, kad nolemsi sākt spēlēt tenisu.
Iegādājoties tenisa apģērbu, ir jāņem vērā daži pamatnoteikumi. Iepazīsties ar tiem, lai nekas tevi nepārsteigtu uz spēles laukuma.
Jūs veicat pasūtījumu, izmantojot ES reģistrēta uzņēmuma rekvizītus, tādēļ cenas mūsu veikalā tika norādītas bez PVN. Pēc pasūtījuma pabeigšanas Jūs saņemsiet no mums rēķinu par preču piegādi Kopienas iekšienē ar 0% PVN likmi.